Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egybe függő tojásfehérjeszerű...

Egybe függő tojásfehérjeszerű folyás 28 hetesen normális? Más tünet nincs

Figyelt kérdés
2018. jan. 26. 19:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Olyan volt mint ami peteéréskor szokott lenni... még annyi,hogy hüvelyflóra helyreállítót használok lehetséges attól?
2018. jan. 26. 20:04
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, nekem egy csomó folyásom volt terhesen, ilyesmi is rémlik. Ha nem viszketsz, nem büdös, és nem színes, akkor nincs gond.
2018. jan. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bajt az jelent amit az előző írt, tehát ha bűzös, színes, vagy fájsz, viszket … de ha sárgás, barnás, esetleg véres, és nem tojásfehérjés, hanem nyúlós-ragadós, az nyákdugó és ha az kijön, akkor baj van. Nekem volt terhességem, amikor az jelezte, hogy már nem él a baba, de a szülést megelőző órákban másik terhességnél is kijött. Nos újra babát várok, a hüvelyváladékom nekem is több, attól nem kell félni. Fehér, vagy áttetsző is lehet. És hát csak nem engedi a szervezeted, hogy kiszáradj, berepedezz alul. Viszont ezért, mivel nedvesebb alul a nemiszervünk, ezért fogékonyabbak vagyunk a gombásodásra is. Figyelni kell.
2019. aug. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!