Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az, h első trimeszter...

Normális az, h első trimeszterben nem hánytam, most hogy beléptem a másodikba elkezdtem rendszeresen hányni? Akár mit megiszom vagy megeszem rögtön kijön.

Figyelt kérdés
2020. márc. 16. 05:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is a második trimeszterben hánytam kb. 15-18. Hét között , igaz csak 3x , de akkor egész nap..semmi nem maradt bent

Az elsőben semmi bajom nem volt, a 18. Hét óta viszont megint nincs semmi bajom ,most vagyunk a 24. Hétben. Nincs két egyforma szervezet , úgylátszik nálunk később kapcsolt rá! :)

2020. márc. 16. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ🙂 Kicsit megnyugodtam,h nem csak én vagyok így. Elvileg a második trimesztertől minden kellemetlen tünet elmúlik, vagyis így olvastam. Fura is volt,h nálam meg most kezdődik. Remélem nem fog sokáig tartani ez az állapot.
2020. márc. 16. 06:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ritkán hánytam az első trimeszterben, de most se mondanám,hogy jól vagyok,a másodikban. Állandóan szapora a pulzusom, émelygek. Meg van egy alap diszkomfort érzetem. :)
2020. márc. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a 28. héttől kezdtem el hányni és csak éjszaka. Már szinte semmit se mertem enni este. És ha éjszaka csak egy korty vizet ittam 2 percen belül jött is vissza. Nagyon rossz volt, mert állandóan szomjas voltam éjszakánként. Szüléssel szünt csak meg.
2020. márc. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14-17. héten voltam csak rosszul, kb óramű pontossággal minden este :D
2020. márc. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat🙂
2020. márc. 17. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!