Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit éreztek mikor megindul a...

Mit éreztek mikor megindul a szülés? Első szülő anyuka is rögtön tudja hogy megy szülni (a fájások érdekelnek, hogy mihez lehet hasonlítani)?

Figyelt kérdés
2012. jún. 22. 13:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Menstruációs görcsök jelentkeznek eleinte,aztán egyre sűrűbbek és intenzívebbek,fentről lefelé érzed.A végén majd a derekadba is "égető" érzés lesz kőrbe.
2012. jún. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

off: ez engem is érdekelne,ugyanis az első babánkat indították.

Viszont úgy néz ki a 2.-at nem fogják.

A fájások nekem legalábbis alhasi menzi szerű görcsökre hasonlítottak,tartottak pár mp-ig és elmúltak, rendszeresen 5 percenként jelentkeztek,majd ez egyre erősödött.

Bocsi csak ennyit tudtam segíteni.

2012. jún. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A hasam két oldaláról egy összehúzódás kezdődött, ami a hasam közepén összpontosult, és a fájdalom lenyilallt az alhasamba (mint egy igen erős menstruációs görcs), és közben fájt a derekam is. Én így tudnám leírni a fájdalmat, amit éreztem. S bizony, ezt nem lehet összekeverni semmivel, legalábbis én egyből tudtam, hogy hűha...:)

Amikor elment a magzatvizem, akkor meg szó szerint ömlött belőlem a meleg lötyi, úgyhogy azt is nehéz lett volna mással összekeverni. Ha csak csordogált volna, akkor lehet bizonytalanabb lettem volna, de nekem kiömlött szó szerint.

2012. jún. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, és gratulálok nektek. Kicsit félek hogy nem fogom felismerni hogy szülni fogok :)
2012. jún. 22. 13:45
 5/11 anonim ***** válasza:

Biztos lehetsz benne hogy fel fogod ismerni :)

1. vagy elfolyik a magzatviz ami ugye elég egyértelmű

2. vagy fájdolgálsz és görcsölsz ami mégha rendszertelen is de olyan szintre jut amikor már nem tudsz semmi másra figyelni csak vergődsz és korházba mehetnéked lesz

2012. jún. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Biztos lehetsz benne, h felismered! :) Én is ettől tartottam, hogy nem fogom tudni mikor van itt az idő, sokan mondták, h de egyből fogom tudni... Hát így is lett, de amíg nem tapasztaltam, kételkedtem benne :)
2012. jún. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok vele, minenditol kerdem(akik mar szultek persze), hogy mikor fogom tudni hogy indulni kell? Attol felek hogy vagy tul koran berohanunk a korhazba, vagy tul keson...
2012. jún. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ez en derekam ketfelolrol fajt reggeltol, ejjel megszuletett a kislanyom. nem hittem hogy szulni fogok, csak a 35. het volt, korhazba meneskor nem is vittem babacuccokat, gondoltam csak engem fektetnek be (azelott is voltam mar beutalva) szoval ennyire nem tudtam milyen fajasokat kell varni
2012. jún. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kajak bele fogok halni a szülésbe! :S Naaaagyon féleeeeek!!!!!
2012. jún. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Médea 13

ha így állsz a dolgokhoz,akkor igen!!!!baromira fog fájni és nagyon csúnyán fogsz csinálni.

agyban dől el a dolog,magad elé képzeled,amint a picikéd halad kifelé és minden fájással egyre közelebb van,máris nem fáj annyira és sokkal rövidebb,könnyebb lesz!

2012. jún. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!