Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedett vagy szed valaki B12...

Szedett vagy szed valaki B12 vitamint terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy február 17 körül a dokim felirta , mert rosszak az eredményeim. Azt mondta, a következő találkozásig szedjem. Ami hetfőn lenne. No most a dokim nem dolgozik, mert elvan 65 éves, az eü központban NEM TUDNAK SEGITENI. Ez a vitamin csak kuraszerűen szedhető, vagy folyamatos felirást igényel? Mert abban az esetben akkor el kell mennem valahová kiiratni, ha már ennyire szarnak a terhes nőkre... Azt sem tudták megmondani, kihez kerülök igy, hogy az én dokim jelenleg nem dolgozHAT... :(
2020. márc. 18. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Én femibion terhesvitamint szedek már babatervezés óta, amiben van B12. A google-be írd be, h. "B12 vitamin terhesség" és csomó cikk kijön, miért olyan fontos pl. a folsav nehezebben hasznosul, ha B12 hiányod van.
2020. márc. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezt én értem, csak mivel nekem egy bizonyos ok miatt irta fel a doki, és csak vényre kapható, nem tudom most mennyire fontos, hogy tovább is szedjem majd, vagy annyira nem :/
2020. márc. 18. 15:54
 3/4 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, nincs a dokidhoz telefonszám? Nem tudod elérni, h megkérdezd vagy a védőnődet?
2020. márc. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
közben megoldódott a probléma, a nővér hivott fel, hogy áttették az időpontomat :) megnyugodtam
2020. márc. 19. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!