Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kevesebbet mocorgott a baba...

Kevesebbet mocorgott a baba ma, lehet a felborult alvás miatt?

Figyelt kérdés

37+5 hkm vagyok, 2 hete számolom a magzatmozgást, általában 15-30 perc alatt megvan a 10, de ma nagy noszogatások árán is csak egy óra alatt volt meg, azok sem olyan intenzívek, mint szoktak. A dokim azt mondta, ha 2 óra alatt nincs meg, akkor kell bemenni kórházba, szóval elvileg ez bőven belefér, csak aggódok, nehogy tendencia legyen belőle... Van egy kis epepangásom, és emiatt kicsit parás vagyok.

Lehet köze hozzá, hogy pár napja nem tudok este aludni max 2-3 órát, és ma dőltem ki tőle és aludtam délután is?



2020. márc. 17. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Személyes vélemény, de ez a számolgatósdi X idő alatt mérhetetlenül túl van tolva és csak arra jó hogy beparázzanak a kismamák tőle.
2020. márc. 18. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem biztos, hogy nem mozgott ennyit, de nem is mondta senki, hogy számolnom kellene, nagyon nehéz terhességem volt, a 29. héttől kórházban voltam, látott kb. 30 nőgyógyász, 1 sem mondta, hogy figyeljem a magzatmozgást, pedig két és fél évvel ezelőtt voltam terhes.
2020. márc. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nálunk nem csak az én magándokim, de a kórházban is mindenki ad egy ilyen számolós táblázatot a kismamáknak az első nst után azzal, hogy ez az nst mellett egészen jól tudja monitorozni a baba méhen belüli állapotát, oxigénellátottságát.
2020. márc. 18. 09:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Egyébként nekem is mondták ezt a magzatmozgás számlálást, de pl azt nem is említették, hogy mikortól kell nézzem, szóval 22 hetesen, mikor addigra már 4 hete intenzíven mozgott, kihagyott egy napot, én meg bepánikolva berongyoltam a kórházba, majd elbőgtem magam, mert azt hittem baj van, de semmi baj nem volt, csak szundis napja volt a babámnak.

Amíg nincs bajotok, amíg minden lelet jó, és amíg érzed a magzatmozgást, addig nincs baj.

Egyébként a vége felé belassulnak a babák mert kevés a helyük.

2020. márc. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem számolom, hülyeségnek tartom. Van olyan nap mikor csak kinyomja magàt. Az is mozgasnak számít. Ha jön egy front, vagy megváltozik a hangulatod akkor is változas állhat be.
2020. márc. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 khniki ***** válasza:
Neked sincs két egyforma napod , hát neki sincs. Időjárás is lehet. Lustább volt, ennyi.
2020. márc. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!