Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet ezt a nonstop...

Hogy lehet ezt a nonstop hanyingert kibirni?

Figyelt kérdés

Egyszeruen nem tudom elkepzelni h ezzel lehet mosolyogni, normalis eletvitelt folytatni, egy mufurc vagyok egesz nap, oklendezek neha es szamolom az orakat lefekvesig. Aztan hajnali 2-4korul felebredek, mert annyira emelygek hogy mar aludni sem hagy es onnantol megint csak tuleles. Masoknak h megy a gondolateltereles?

Emelem kalapom aki ezt v raadasul hanyast 9honapig vegigcsinalja.


2020. márc. 18. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Szerencsére nem mindenkinél jelentkeznek egyforma súlyos tünetek, másrészt a személyisége is más mindenkinek, kinek ezt könnyebb elviselni, kinek azt.
2020. márc. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én hánytam folyamatosan 9 hónapig plusz súlyos vashiány,vérszegénység és a végén toxémia. Hát én sem éltem meg áldott állapotnak... ráadásul rátett egy lapáttal a sürgősségi császár. Szóval valószínűleg nem lesz tesója, mert nem akarom újra végig szenvedni az egészet. Jó annak,akinek semmi baja nincs és tudja élvezni.
2020. márc. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mosolyogni azt nem tudtam, dolgozni sem, én szülésig hánytam. A cerucal segített infúzióban.
2020. márc. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy muszáj :( borzasztó állapot. Én szerencsére nem végig szenvedtem, "csak" kb 14 hétig, de addig nonstop. A másodiknál szó szerint vért hánytam, mert szétmarta már a sav a nyelőcsövemet, borzalmasan fájt is, szörnyű volt. Én is aludtam, amennyit lehetett, hogy addig se érezzem a hányingert. Második babával nehezebb volt sokkal, mert akkor az első miatt talpon kellett lenni. Kitartás!
2020. márc. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En kb 18 hetig hanytam/volt hányingerem. En se mosolyogtam tul sokat, borzaszto volt. Kicsit bantott is b mas milyen boldog kismama, en meg... :( Most vagyok 30 hetes. 2 honap nyugit kaptam, nem regota megint rohadt szar mert faj mindenem és esküszöm neha mintha visszajonne a hanyinger/csak ez mar a gyomoreges miatt :D szep is a terhesség:D
2020. márc. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!