Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülésznőt keresek Nyíregyházá...

Szülésznőt keresek Nyíregyházán! Kit ajánlottok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem Fodorné Németh Erika volt a szülésznőm mindkét gyermekemnél és a terhesség alatt is sokat segített. Csak dícsérni tudom. Most várom a harmadikat és újra fel fogom keresni.
2010. júl. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia!Mikortól kell megfogadni,és mennyit kell neki adni?
2010. júl. 26. 07:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Én majd akkor keresem fel, amikor már kb. félidős leszek. Onnantól kezdve folyamatosan kapcsolatban voltunk mindkét terhességemnél. Az elsőnél kifejezetten sokat tudott segíteni: kért nekem időpontot, megcsinálta az NST-t a családi szobában, nem kellett sort várnom meg hasonlók, viszont szigorodtak a kórházi szabályok és a másodiknál már ezt nem tudta megtenni, de nagyon kitett magáért. 10 vagy 15ezret adtam neki, már nem is tudom. Meg egy kis ajándékcsomagot (kávé, bonbon...).

Szerencsére az orvosommal sokat szokott együtt dolgozni, sőt azt hiszem, még nyaralni is szoktak a családjaik, vagy csak néha együtt strandolnak. Szóval jól össze tudnak dolgozni. Kétszer is tapasztaltam.

Remélem tudtam segíteni. További jó babavárást!

2010. júl. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,még annyi érdekelne,h ki az orvosod?
2010. júl. 27. 07:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Dr. Karászi Gyula
2010. júl. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,jó babavárást:)
2010. júl. 28. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!