Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pécsen tényleg az az új...

Pécsen tényleg az az új rendelkezés a járvány miatt, hogy minden orvos csak a munkaidejében tartózkodhat a klinikán?

Figyelt kérdés

Felröppent híreket hallottam arról, hogy a járványhelyzet miatt az a rendelkezés, hogy senki sem tartózkodhat a klinikán munkaidején kívül; ami azt is jelenti egyben, hogy a fogadott orvos sem lehet jelen, ha nem épp a munkaidejében esel be hozzá megindult szüléssel.

Vagy indítani fognak a fogadott orvosok?

Van valakinek hiteles információja erről?


2020. márc. 23. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a fogadott orvosi "rendszer" határozatlan időre megszűnt Pécsett és Szigetváron is. Ha épp nem dolgozik az orvosod, akkor másnál szülsz, mert aki épp akkor nem dolgozik, az nem behívhato. Az orvosok egy része dolgozik csak pár hétig a többiek kényszerszabadságon vannak. Aztán cserélnek. Ennyit tudok.
2020. márc. 24. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hat ez oriasi,nem eleg,h az apuka sem mehet be,mar az orvos sem. Szulj kotelezoen az ugyeletben,egyedul ... :(
2020. márc. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az apuka a legújabb szabályok szerint bemehet, de nektek kell beszerezni a védőfelszerelést, ami kb. most esélytelen:


1 db FFP3 maszk

1 db védőszemüveg

2 db Kétrészes zsilipruha

2 pár cipővédő

5 pár gumikesztyű

2020. márc. 24. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!