Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Skarlát járvány van az oviban,...

Skarlát járvány van az oviban, szerintetek kivegyem a gyermekem erre az érvre? 38 hetes kismama vagyok

Figyelt kérdés
Nekem már volt skarlátom, de attól félek, hogy elkapja az ovisom, akkor lesz beteg amikor szülök, vagy amikor hazajövünk a babával, már jöhet ugye bármikor.
2016. dec. 13. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Én kivenném.De a skarlátnak van lappangási ideje,így nem biztos,hogy nem bújkál már benne.
2016. dec. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Kivenném mivel otthon vagy és már csak másfél hét van az évből.
2016. dec. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is úgy gondoltam, hogy kiveszem, már erre a kicsire, csak úgy várta a karácsonyi ünnepséget, meg szeret is járni, ezért voltam bizonytalan.
2016. dec. 13. 14:00
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
A skarlátot többször el lehet kapni, én kivenném az oviból ha lenne mód rá. Persze benne van a pakliban h már lappang benne... De ne így legyen!
2016. dec. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Én is kivenném. Akkor is kivenném, ha nem lennék terhes, de megoldott lenne a felügyelete. Így meg pláne. :)
2016. dec. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
kivenném. De csak az ünnepségre nem lehet bevinni?
2016. dec. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is skarlát járvány van, mellé még lepkehimlő is. Én meg várandós vagyok, meg még egy 2 éves is van itthon. Én kivettem, már úgy sincs sok az évből. Ha nem cseng le a szünet alatt, akkor még utána is itthon marad.
2016. dec. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azonnal.
2016. dec. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!