Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhesség de mégis...

Korai terhesség de mégis napokkal a nemvárt előtt pozitív a teszt?

Figyelt kérdés

Ma voltam orvosnál 2 hetes terhes vagyok ( 4 hét de csak 2 hetesnek felel meg a méret)

2mmes petezsákot látott 35 napos ciklusaim vannak és valószínüleg 10 vagy 11 én lehetett peteérésem. A tesztem már szombat délután pozítívat mutatott és ma kellene csak megjönnie. Vagyis akkor a teszt hogy tudta ilyen hamar kimutatni?5 nappal a nemvárt előtt? És akkor még csak 2 hetes terhességem sem volt. Nálatok volt ilyen?ha igen kinél mi volt utána? Én úgy voltam vele hogy mar minimum 5 hezes vagyok ha nem több



#terhesség #teszt?pozítív
2020. márc. 25. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2 hetes terhesség nincs, 4 hetes terhes vagy. Előbb volt a peteérésed.
2020. márc. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2 hetes meretnek mondta az orvos. Kesobb volt azt mondta nem elobb
2020. márc. 25. 17:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A terhességet az előző menzesz első napjától számolják. Tehát tankönyvi 28 napos ciklusnál, ha 14. napon volt ovuláció, amikor a baba két hetes, te 4 hetes terhes vagy aznap, mikor meg kellene jönnie. Viszont ugyanezért két hetes terhesség nincs. Egyébként fura, mert 4 hetesen sem szoktak semmit látni még belőle, inkább 5 hetesre jellemző, amiket írtál.
2020. márc. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A menzesztol számolják... Ha hiszed, ha nem!


És igen, mutathatja.

Nekem 8.dpon mutatta (igen, biztos, ovu és repedés napja is tuti, láttuk closty miatt jártam követésre)

Minden rendben van, boldog baba várást!!!

2020. márc. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is kimutatta a terhességi teszt a nemvárt előtt pár nappal igazából terveztük a babát és volt egy érzésem hogy összejött igy nem birtam várni es megcsináltam a tesztet. Egyébként érdekes hogy az orvos ilyen hamar észrevette illetve h9gy egyáltalán foglalkozott veled mert amikor elmentem orvoshoz akkor kb 4 hetes voltam és elhajtottak hogy ilyen fiatal terhességgel nem foglalkoznak. Maximum kérjek időpontot. Március 4.-re kaptam időpontot de azt is csak úgy hogy valaki lemondta és szerencsém volt. Egyébként március 20.-ra lett volna csak időpont akkor már 8 hetes terhes voltam. Magyarul 8 hetesen foglalkoztak volna velem először.
2020. márc. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Magan orvosom van es o mindig megnez mar az elejen. Alig lehetett valamit is latni de nagyjabol 2mm volt. Pedig ha mehen kivuli azt idoben nem artana eszre venni...
2020. márc. 26. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!