Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt eddig nem...

Terhesség alatt eddig nem híztam, ez normális?

Figyelt kérdés

18 hetes vagyok már, de nem igazán híztam.

Alapjáraton van rajtam felesleg bőven.. (80kg/165cm)

A pocakomon látom, hogy kezd egy picit nőni, formálódni.. de a súlyomon nincs változás.

Aggódnóm kellene?

Előre is köszönöm! :)



2020. márc. 26. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Dehogy.

Foleg hogy irod, van rajtad felesleg. Akkor az sem baj, ha a vegeig alig jon fel valami.

En meg azalatt a terhessegemnel is alig hiztam felidoig, amelyiket a legalacsonyabb sullyal inditottam (178 cm es 60 kg voltam, amugy meg 63-64 vagyok mindig).

Utana is lassan es keveset hiztam. De semmi baj nem volt.

2020. márc. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a 20. hétig fogytam 72kg-mal. Talán 82kg volt a max. Szülés után kb 75 kg körül voltam. 2 év szoptatás alatt fogytam még 13 kg-t.

Nem mindenki hízik sokat.

2020. márc. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Normál súllyal kezdtem a terhességet (165/59kg), az elején fogytam, majd a 20. hétre értem el a kezdő súlyom. Utána beindult :) ez normális, ne aggódj.
2020. márc. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En a 14. hetig 5kg ot fogytam. En is kicsit ducibb vagyok :)
2020. márc. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 21 hetes vagyok most, 86 kg-ról indultam (169 cm magas vagyok). Az első időszakban fogytam 4 kilót, mostanra jött vissza szép lassan. Ugyanannyit eszem, mint terhesség előtt, a fogyás a rosszullétek miatt voltak, sokszor nem volt étvágyam, és többször hánytam. Nagyjából a 13-14. hét környékére múltak el a rosszullétek, addigra jött vissza kb. 2 kiló, és mostanra a maradék. A védőnő annyit mondott rá, hogy "ideje elkezdeni hízni így félidőben". :)
2020. márc. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is 18 hetes vagyok és egyáltalán nem híztam, de nem is fogytam. Állítólag a 20. héttől már beindulhat ez a hízás folyamat, de nem feltétlenül. Van aki, csak az utolsó két hónapba/utolsó hetekben kezd el hízni. :D
2020. márc. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!