Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valami tanacs esetleg?

Valami tanacs esetleg?

Figyelt kérdés
24eves vagyok, es rengeteget gondolkodom a gyerek kerdesen, nagyon szeretnek egyet de logikusan nem lehet nem jo otlet, a szivem szakad meg nem tudok gyerekre nezni, a parom egyeltalan nem ott tart nem is gondolkodik rajta, nem szeret meg beszelni se rola igy hat meg beszelni se tudok senkivel errol, de ugy faj... Nem tudom mit tegyek..
2020. márc. 26. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Rengeteg időd van még, ráérsz. Élvezd, hogy fiatal vagy és azt csinálsz, amit akarsz.

Én 33 évesen szültem. Akkor már 8 éve házas voltam, de mi így akartuk. Utaztunk, szórakoztunk, tanultunk, egzisztenciát teremtettünk, hétvégén akkor keltünk, amikor akartunk.

Imádjuk a fiunkat, de az a 8 év nagyon jó volt.

2020. márc. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress vmi hobbit vagy többet és foglald le magad. A rendszeres sport is nagyon jó.
2020. márc. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod, teljesen ertem es tudatosan en sem akarok gyereket meg de neha ramtor es ha latok egy gyereket akkor neki allok sirni... Es ez mar igy megy 3 honapja idegesit..
2020. márc. 26. 17:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne megbeszélni a pároddal az érzéseidet, és ha nagyon eltérőek a vágyaitok, terveitek, akkor még mindig dönthetsz, hogy vársz, vagy keresel olyat, aki azt akarja, amit Te. Egy olyan kapcsolatba elég nagy hiba lenne egy gyerek, ahol még azt sem tudjátok megbeszélni, hogy egyáltalán akarjátok-e.
2020. márc. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!