Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes vagyok görcsölt a...

18 hetes vagyok görcsölt a hasam tegnap meg nézett a doki 2100 méhszáj ami tölcsér alakú azt mondta a doki nem biztos hogy kihordom a terhesseget vkinek valami tapasztalat?

Figyelt kérdés
2020. márc. 28. 09:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Kérj arabin pesszáriumot, progreszteront, hüvely kúpot. Szigorú fekvés, ne emelj 1kg-től nehezebbet és csak 6% esélyed lesz a korababára. Ha a doki nem.hajlandó erre, vagy lövése sincs, miről beszélsz. Keress egy másikat.
2020. márc. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Semicilint kaptam meg kúpot nem volt valami kedves azt mondta szurkoljak magamnak
2020. márc. 28. 10:25
 3/12 A kérdező kommentje:
Sok vetélésem és elhalt terhességem volt korabban
2020. márc. 28. 10:27
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik orvost. Tudom, ez most kb lehetetlen, de próbálkozz facebook csoportokban utána nézni. 23 hetes voltam, amikor tölcséresedésem volt, 25 hetesen rakták fel a pesszáriumot és elvileg ez segít. Idegtépő dolog, főleg most járvány idején. De legyél erős, ne add fel és keress másik orvost, aki hallott már róla és felteszi neked. Nem túl gyakori eljárás még, de nagyon jó eredmények vannak. Hajrá, szurkolok, ne add fel!
2020. márc. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves vagy
2020. márc. 28. 10:58
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp próbálj keresni másik orvost, ha bpi vsgy akkor próbálkozz sote2-n. Sok mindent lehet tenni (arabin, progrszteron, esetleg cerclage műtét), es szoros kontroll, később tüdőérlelő injekció stb.

Rettentő nehéz ebben az időszakban, de mindenképp meg kell tenni mindent!

Koraszülött szülői csoportokba lépj be facen, ott orvosok is vannak, tudnak segíteni, eliranyítani hozzáértő szakemberekhez.

Kitartást és sok egyben töltött hónapot kívánok!

2020. márc. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Terhességem alatt voltam kórházban, mellettem fekvő nőnek 25.héten rakták fel, akkor már egy ideje tölcséresedett. Végén indítani kellett neki. Kitartás, írd majd mi lett! (Egy koraszülő anyuka)
2020. márc. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Es elengedett igy haza? Mar reg terhespatologian kene fekudnod. Kozepidos vetelesed volt a korabbi? Szerintem is keress valakit,mindenki dicseri az arabin pesszariumot, fekves+progeszteron. De eleg korai a 18. heten,valamit kezdeni kell vele.
2020. márc. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtatok hát feszülgetek elég rendesen 8 vetélésem és 3 elhalt terhességem volt mind 9/10 hetesen ment el vagy halt el van 2x szültem így ez a 14. Terhességem és van olyan érzésém ezért viselkednek igy velem
2020. márc. 30. 15:07
 10/12 anonim ***** válasza:
Hogy vagy?
2020. ápr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!