Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor szeretétek meg a a...

Ki mikor szeretétek meg a a magzatokat, őszintén? Hanyadik hónaptól, vagy szülés után éreztétek csak a szeretetett?

Figyelt kérdés

Őszintén kérném a válaszokat.

Kezdem én, 9hetes vagyok még nem szeretem de nyugodt és boldog vagyok h minden oké vele eddig.

Mindent negadok neki amire szüksége van és amit most megtudok adni neki pl sok viz sok gyümölcs zöldség terhességi vitamin vigyázok magamra hogy neki oda bent minden oké legyen! :)


2020. márc. 31. 11:03
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nemreg indult egy uj sorozat netflixen, babies neven. Nagyon jo tudomanyos szemszogbol kozeliti meg a kerdest.szuleskor ugye tudjuk hogy oxitocin termelodik de ami meg erdekesebb, hogy egy ido utan akik a babakkal foglalkoznak naluk is! Pl az apaknal es a meleg gyereket vallalo ferfiaknal is! Kideritettek hogy a meleg ferfiak tok ugyanugy tudnak gondoskodni a babarol mint a nok. Ugyanugy ott van a vedelmi funkcio a ferfiakban is, viszont ahol egy no es ferfi van apuci siman atalussza az ejszakat siro gyerek mellett oxitocin ide vagy oda, mert ezt a funkciot a no ellatja. De ha egy ferfi egyedul, vagy egyutt nevelnek babat akkor kepesek erre. Szoval olyan nincs hogy egy noben nem alakul ki szeretet a baba iranyaba. Nekem van egy baratnom aki meselte hogy nem volt biztos benne mit erez szules utan, persze valtozott de gyakori a depresszio tudom. Benne nagyon nagy a megfelelesi kenyszer alapbol. Facebookon fontos mutatnia hogy tokeletes minden. szerintem ott az lehetett inkabb, hogy ragorcsolt. De nincs tapasztalatom mert elso terhes vagyok :) engem sose erdekelt annyira ki mit lat vagy gondol rolam de megis lehet, hogy en fogok a legjobban meglepodni magamon. En egyelore szeretetet erzek, es nem sokat agyalok azon mi lesz. De magamat ismerve nem fog nagyon izgatni hogy a gyerekem pl peldas legyen pl hetek ota azon filozom hogy befestem a hajam
2020. ápr. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!