Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetesen menzi görcsök?...

19 hetesen menzi görcsök? Ugye nem szülés kezdődik?

Figyelt kérdés

Tegnap éreztem először, volt napi 5-6x, elmúlt. Ma délután megint kb 10 percig és most újra.

Az a derékba és kissé combba is sugárzó fájdalom, mint mikor mindjárt megjön.

Érzem ahogy keményedik a méhem, majd jön a derék fájdalom.

Harmadik terhességem, soha nem tapasztaltam ilyet, egy darab jóslóm nem volt soha.

Miután teherbe estem, legközelebb szüléskor éreztem ezt az érzést, ezért rémít meg.

Nem mondom, hogy kibírhatalan, egy közepes menzihez hasonlítanám, nem is rendszeres, de miért tér vissza?

Valaki nyugtasson meg, hogy mással is előfordul, csak én voltam szerencsés eddig.


2020. márc. 19. 21:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%

Harmadik gyereket várva lehetne annyi felelősségtudatod, hogy nem itt kérsz megnyugtatást, hanem az orvosodnál.


Azzal mire mégy, ha 12 nő írja,hogy jaaa,neki is volt és semmi baj nem lett, te meg közben nagy "nyugodtan" elvetélsz ?

2020. márc. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nincs orvosom. Ügyeletet hívtam, azt mondták, vegyek be nagyobb adag magnéziumot és pihenjek le, ha vérzek, erősödik, telefonáljak újra.

De ez annyira nem nyugtat meg, ezért merészeltem itt kérdezni.

2020. márc. 19. 21:37
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

"Valaki nyugtasson meg"

Ez a valaki legyen a mentős diszpécser vagy az ügyeletes háziorvos. Hívjad!

2020. márc. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
2: Akkor még várjál, hátha beválik.
2020. márc. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Túl vagyok rajta, azt mondták magnézium, pihenés. Nem tudom, kit hívhatnék még. Ezért szeretnék tapasztalatokat is kérni.
2020. márc. 19. 21:48
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Magnézium szokott használni ilyen esetben! Sok kismama szedi keményedésre. Te nem is szedtél eddig?
2020. márc. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem szedtem eddig külön magnéziumot soha, csak annyit, ami a femibionban van, nincs is itthon, ezért jobb ötlet híján bevettem egy femibiont az este pluszban.
2020. márc. 19. 21:51
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes, hogy az előző terhességeid során sem szedtél plusz magnéziumot. Én is a harmadik babámat várom, de nekem az első terhesség első pillanatától kezdve szednem kellett mindegyik terhességem legvégéig. Talán most kezdem elhagyogatni, hiszen 2 héten belül szülök.

Én nagyon sokat keményedtem a harmadik terhességem során, olyan érzés, amit te leírtál. A dokim szerint természetes, de vigyázni kell vele. Sok magnézium, valóban sok pihenés.

2020. márc. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én se szedtem magnéziumot soha. 30. héttől voltak jósló fájásaim, 40+6-ra szültem végül.
2020. márc. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hogy vagy Kérdező? Én mindkét terhesség alatt szedtem magnéziumot a terhesvitamin mellé, én sokat görcsöltem, még a lábaim is. Szerencsére jobb lett tőle. Ha nincs otthon szerezz be magnéziumot, ha nem lettél jobban menj be az ügyeletre! Vigyázz magadra!
2020. márc. 20. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!