Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek mélyen tapadó méhlepény...

Akinek mélyen tapadó méhlepénye van/volt, neki az orvosa mit mondott?

Figyelt kérdés
A 2. genetikai ultrahang vizsgálaton közölték velem, hogy mélyen tapadó méhlepényem van. Megkérdeztem, hogy ez gondot jelent? Azt válaszolta, hogy nem, majd ahogy nő feljebb fog menni. Sok helyen olvastam erről, szinte mindenkinek volt valami tünete ez miatt, nekem semmiféle tünetem nem volt eddig, azt sem mondták, hogy pihenjek vagy szexet kerülnöm kellene. Egyébként mellső fali a méhlepény.
2020. ápr. 3. 12:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hàtsó fali, mélyen tapadó lepényem van, 17+3 hetes vagyok. Én 3-4 alkalommal minimálisan vèreztem a 15-16. héten, így derült ki. Magnézium+pihenés es csak óvatosan a szexet (rendesen nem is mertük azóta). Azt mondták, hogy majd feljebb fog menni.
2020. ápr. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én 18+2 hetes vagyok, nem véreztem eddig.
2020. ápr. 3. 12:59
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hátsó falon, mélyen tapad a méhlepény. 9 mm-re a méhszájtól. Semmi tünetem nem volt, nem véreztem semmi, de már a 12. heti ultrahangon megállapították. Nekem azt mondta a dokim, hogy ha a 26. hétig feljebb megy akkor nincs gond, de ha nem akkor császár lesz. Húsvét után kell mennem a 26. heti ultrahangra majd akkor kiderül, hogy mi lesz.
2020. ápr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És neked pihenned kell sokat? Vagy nem mondtak semmit?
2020. ápr. 3. 13:28
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hásó fali mélyen tapadó volt. Semmit sem mondtak, sem a pihenést, sem a szexmentességet. Semmilyen tünezem, panaszom nem volt. 3 hét múlva volt kontroll, addigra feljebb ment, ahogy nőtt a méh.
2020. ápr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ennek örülök! Remélem az enyém is feljebb megy majd. :)
2020. ápr. 3. 15:21
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rálógott kicsit az egyiknél a 12. héten, semmi tünetem nem volt, annyit mondtak, hogy ne erőltessem meg magam, és nem kell feküdni, de ne hagyjam a manuális méhszájvizsgálatot. 24. hét körülre már "elmászott".
2020. ápr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Örülök neki, bízom benne, hogy nekem is elmászik majd! :)
2020. ápr. 3. 16:08
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt tünetem, szexeltünk és költöztünk, folyton bútort szereltem vagy pakoltam. A 32. hétre feljebb mászott. 😊
2020. ápr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy sokatoknak feljebb ment, akkor nekem is felfog bízom benne! :)
2020. ápr. 3. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!