Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mélyen tapadó méhlepény...

Mélyen tapadó méhlepény veszélyes? Volt akinek ilyen volt és rendesen szült és nem koraszülött?

Figyelt kérdés
2019. szept. 27. 17:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy? Nekem az első gyerek 32 hetes korára ment feljebb, semmi probléma nem volt. 😊
2019. szept. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
20 hetes vagyok . 4 hetente fogják nézni hogy feljebb megy e . De a orvos elég durván mondta mik lehetségesek vagy koraszülés vagy vetélés meg csak császár Elégé aggódók 😐
2019. szept. 27. 17:41
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia, 17 hetes vagyok, múlt héten derült ki, hogy nekem is mélyen tapad, de nem éri el a méhszájat. Véreztem, kórházban voltam. Neked eléri a lepény a méhszájat?

Azt mondták pihenjek (3. baba) illetve, hogy 4 hét múlva fejjebb húzódhat.

2019. szept. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
*feljebb
2019. szept. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, 2. babámmal érintette a méhszájat, természetesen szültem, nem volt panaszom.
2019. szept. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta mélyen tapad közel a méhszájhoz . De furcsa volt már 12 hetes ultrahangon is az volt az első kérdés hogy véreztem e de akkor nem mondtak semmit . Most figyelni fogják feljebb megy e 4 hetente
2019. szept. 27. 18:41
 7/15 anonim ***** válasza:

Neked is mondták, hogy feküdni kell?

Én nem tudom ezt egész nap kivitelezni.

2019. szept. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Csak hogy vigyázzak sajnos nem tudok mindig feküdni . 3 évest vinni hozni oviba boltba elmegyek Itthoni teendők
2019. szept. 27. 19:13
 9/15 anonim ***** válasza:

Igen, átérzem, kitartást kívánok, majd írj a fejleményekről. Én is nagyon aggódom!

10-én megyek genetikaira, kíváncsi vagyok...

2019. szept. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Először is ne aggódj!Nekem úgy volt a lepényem, h. rajta volt a méhszájon, persze jól rám is ijesztett az ultrahangos doki, hogy vérezhetek, feküdnöm kell, befektetnek a kórházba stb. 18.hetes voltam. Elmondtam a dokimnak, szerencsére ő megnyugtatott, h. változik a helyzete ahogy a méh nő a lepén helyzete is változik, majd figyeli. Így is lett, 2. gyerkőcőm így természetes úton egészségesen, 38. héten született meg. Csináltam mindent terhesség alatt, de igyekeztem pihenni az akkor 5 éves lánykám mellett.
2019. szept. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!