Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordult olyan eset, hogy...

Előfordult olyan eset, hogy szülés utána a kórházba a látogatók, rokonok, valami"ciki"dolgot, kaját, bármit akartak bevinni?

Figyelt kérdés
ez most csak onnan jutott eszembe,hogy az előbb beszéltem nagyimmal telefonon,és kiakadtam mit akar hozni nekem be szülés utánra a kórházba....eleve heti 2alkalommal hív,hogy mit hozzon majd be nekem,miket főzzön...(nem elég 1szer megkérdezni...:))Amiket felsorolt,az egész kórházi személyzetnek,betegeknek is sok lenne,meghogy nemtudom hány tyúkot vág majd le nekem és hozza be levesnek,....na de amit ma mondott,hogy hoz majd be nekem sört....:D Hát mondom kész...mondom nagyi,megne próbáld,nemlehet ilyeneket behozni,meg ha lehetne se innék bent sört....de higgyem csak el az milyen jót tesz...imádom amúgy a sört,de mondom be ne hozz...de ő majd becsempészi...merthogy az milyen jót tesz a tejtermelésnek...úgyhogy előre félek már be ne állítson majd vele...amúgy imádom nagyim,de olyanokat ki tud találni...és ismerem,szóval megis teszi....Meg mondja ma,hogy "jajj kisjányom,csak azért imádkozom hogy nehogy meleg legyen mikor szülsz..":)Mondom neki,nagyi,nembaj ha meleg lesz,lehet 50fok is kint,bent a szülőszobák klimatizálva vannak....:)Úgyhogy nekünk ott az idő jó lesz,neaggódj...óóó,hát az ő idejébe hol voltak ilyenek azt mondja...:)Szóval haláli,imádom,de ez a sör..ez kész....Szóval csak ezért jutott eszembe ez a kérdés,hogy hátha másnál is voltak hasonlók,amiket bevittek,vagy beakartak vinni,vagy ilyesmi:) (37h)
2010. júl. 26. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

A kórházba kaptunk kismama csomagot. Abban is volt sör.

Jót tesz a tejserkenésnek.

2010. júl. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

ellenkezője :


édesanyám aki a munkája miatt épp hogy be tudott ugrani hozott gyümölcsöt és üditőt

anyósom aki a városban lakott és a fia naponta hozhatta volna be hozzám csak egyszer jött és nem is hozott nem is küldött semmit... - rosszul esett de ez van inkább nem hánytorgattam fel ---


a férjem hozott ezt-azt

nem voltak igényeim volt egy karton Ja-a vizem meg kekszek mert már reggeli elött éhes voltam és szoptatós tea granulátumom igy elláttam magam.

2010. júl. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
alkoholmentes sört nyugodtan vihet
2010. júl. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kórházi csomagban sör?Hú,nem is hallottam még ilyet:)Persze,az alkoholmentessel nem is lenne gond,de azért azt se hozzon,de ő nem olyat,hanem alkoholosat akar,és házit...meghogy ha nem engedik behozni,akkor áttölti nekem fél literes flakonba meg ilyenek...
2010. júl. 26. 18:17
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
A csomagban persze alkoholmentes volt. Én azt is odaadtam Apósomnak :-)
2010. júl. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én csak mosóport kaptam.... sört nem!


nem is szeretem

2010. júl. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Nekem is volt alkoholmentes söröm, úgyhogy nem mond butaságot a nagymamád. Aranyos asszony lehet. :)

Ami nekem viszont katasztrófa volt, az az volt, amit Após behozott. Egy tejszelet, amit már hónapok óta meg akartam kóstolni, csak sajnáltam rá a pénzt. És köztudott, hogy a tehéntejtől fájhat a pici hasa, úgyhogy a tejszeletet a férjem ette meg. A babám hasa nem fájt tőle, csak az én szívem. :)

2010. júl. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
örülj neki, hogy ilyen nagymamád van. Eleve túl sokat reméljük, nem tud becuccolni, mert én még császárral is harrmadik napon mehettem haza. Ha meg beviszi a sört, akkor kiöntöd vagy odaadod anyukádnak vagy mit tudom én a párodnak. Had örüljön a nagyi. Olyan aranyos ez a történet, komolyan. Elképzelem a nagyidat, irigyellek érte tényleg.
2010. júl. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
örülök persze neki,imádom:)Az biztos hogy mellette nem lehet unatkozni,vannak olyan beszólásai...épp az előbb hívott megint,csupán 27percet beszéltünk:)Legutóbb akkor hívott mikor kiírtam ezt a kérdést...:)Most megint elmondta sört,meghogy nehogy meleg legyen ha szülök....kérdezte hogy de akkor"biztos lesz az a pörgő-forgó a szülőszobán"?:D (nála az a ventillátor),mondtam neki hogy itt már nem olyanok vannak,sokkal jobbak,bevannak építve...stb..na de magyarázhatom neki:)De már ráhagytam a sört is,csak nevetek rajta,majd lesz valami:)
2010. júl. 26. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!