Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy ne stresszeljek, hogy...

Hogy ne stresszeljek, hogy majd csak 18 hetesen hallom/látom megint a babám vagy ti mit tennétek? 14 hetes vagyok

Figyelt kérdés

12 hetes genetikai uh-n minden rendben volt. De sajnos az eredményem már nem tudam visszavinni a magánrendelésre, bezárt. Így már csak sztk-ba tudok menni, nem is kerestem más dokit.

A 18 hét nagyon messze van. Nincs egyébként panaszom. Ti hogy vészelitek át? Van egy hematomám is. Azt se tudom, felszivodott e. Az sztk - s doki csak sürgős esetbe fogad, nem tudom azt megnézné e.


2020. ápr. 4. 22:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%
Én se látom előbb, 14 hetes vagyok. Úgy vészelem át, hogy nem olvasgatok a témában, csak azt, hogy mi történik a babával az adott terhességi héten, meg itt egy-két kérdést, ami megtetszik. Az a tapasztalatom, hogy akkor parázok be, amikor mindenfélét összeolvasok, hogy ki mindenkivel történt miféle horribilis dolog. Úgy vagyok vele, hogy azzal teszem neki a legjobbat, ha nyugodt vagyok és őt is hagyom békén. Ez most egy ilyen időszak. Örülök, hogy problémamentes a terhességem és nem kell ebben a helyzetben orvoshoz rohangálnom meg befeküdnöm.
2020. ápr. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos ha baj lesz, nem tudhatod előre mikor, így nem tudsz érdemben sakkozni az időpontokkal.

Én úgy terveztem hogy kb 8.héten megyek először UH-ra. El is mentem, ahol közölte az orvos hogy 8 hetet 3 napot fejlődött, nincs szívhang.

Szerintem az uh előtt nem sokkal történhetett, hogy leállt a szíve, és pont azon gondolkodtam, ha mégis pár nappal előbb megyek akkor utánna kitudja hány napig vagy 2 hétig abban a boldog tudatban vagyok, hogy egészséges, és dobog a szíve?

Tényleg próbálj megnyugodni, mert azzal az erővel napontha mehetnél vizsgálatra.

2020. ápr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk a magánrendelőben is csak akkor fogadnak terhesség alatt, ha gond van. Ha elestél, görcsös vagy vérzel. Egyébként nem.
2020. ápr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
82%
Oh, én most voltam 2 hete a 30. ultrahangon, több már nem lesz 😄
2020. ápr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
82%
Én a 6. héten voltam először orvosnál, ahol megállapították a terhességet, viszont szívhang még nem volt. Egy hét múlva kellett volna vissza mennem sztk-na, viszont addigra már nem fogadtak. Hívtam a körzetembe 2 magán dokit is (többről nem tudok) és azt mondták, hogy ez nem sürgős eset, nem tudnak fogadni, várjak a 12. heti ultrahangra és utána mehetek hozzájuk. Szóval én azt se tudom hogy él-e a magzat vagy nem. 28.-ára kaptam időpontot, addigra már 13 hetes leszek. Első terhesség.. az elején kicsit paráztam hogy minden rendben van-e, de mostmár úgy vagyok vele hogy minden rendben, szépen fejlődik a baba, és várok. Mást nem tudok sajnos tenni.. úgyhogy teljesen átérzem a kérdező helyzetét. Kitartást! És boldog baba várást!
2020. ápr. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!