Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » , , Dagi" lányok ki mikor...

, , Dagi" lányok ki mikor kezdte el érezni a baba mozgását?

Figyelt kérdés
En is Dagi vagyok jelenleg 13 hetes kismama és melső falon van tapadva a picikém ! Arra lennék kíváncsi ki mikor kezdte el érezni a pici mozgását . Kérem akinek nem tetszik a kérdés görgessen tovább nem kell gonoazkodni !

2020. ápr. 5. 11:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elsot 24het koru a masodikat 17-18het korul pedig a masodikkal dagibb voltam mint az elsovel. Nekem is melso falon tapadtak meg mindegyik
2020. ápr. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Értelmetlen a kérdésed, mivel a bőr alatti zsírréteg nem befolyásoló tényező ebből a szempontból. Max. a párod érzi később a hasadra tett kezével, mert ott a keze és a mozgó baba KÖZÖTT van a zsírréteg. A méhed nincs kipárnázva belülről, pont ugyan akkor fogod érezni, mintha sovány lennél.


Én egyébként 16. hét körül éreztem először magzatmozgást mindháromszor. De 12. hét és a 22. is teljesen normális, ez teljesen egyéni.

2020. ápr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt a 21. héten, pedig az egyikkel dagi voltam, a másikkal sovány.
2020. ápr. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Nem hiszem ,hogy értelmetlenebb kérdest tettem ,volna fel mint azok akik megkerdezik meszesz előtt 3 nappal ,hogy jajj ugye csak beágyazodasi vérzés mert ennyivel nem szokott hamarabb jönni a mensim .... bocsi ha hülye kerdes volt de nem tudhatok én sem mimdent !
2020. ápr. 5. 13:06
 5/12 anonim ***** válasza:
18 hetesen.
2020. ápr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Nem azt mondtam, hogy hülye kérdés volt, hanem hogy értelmetlen, mert nem vagy előrébb a válaszokkal. Le is írtam, hogy miért, de fogadjunk afölött elsiklottál. Ha neked csak annyi jött le belőle, hogy ok nélkül besértődj, akkor gratulálok. Ennyi erővel azt is megkérdezheted, hogy a veled azonos hajszínű nők mikor éreztek magzatmozgást. Pont ugyan annyival leszel előrébb a válaszokkal a saját terhességeddel kapcsolatban. 🤷
2020. ápr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is elég dagi voltam mikor terherbeestem, mellső falon tapadt a méhlepény, de már 14 hetesen éreztem őt. Persze akkor még nem folyamatosan, csak egyszer egyszer egy nap.
2020. ápr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmi köze nincs a súlynak a magzatmozgás érzéséhez és nem a baba tapad meg valahol, hanem a méhlepény...


Nagy túlsúllyal, hátsó fali méhlepénnyel az elsőt és a harmadikat 14 hetesen, a másodikat és a negyediket 13 hetesen kezdtem érezni. 17-18 hetesen látszottak kívülről is, a férjem ekkor érezte és látta őket először.

2020. ápr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Közepes túlsúlyom volt és mellső fali méhlepény (a magzat nem tapad sehova) kb 26. héten kezdtem el érezni, de utána se nagyon éreztem.
2020. ápr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Eleg sok plusz kiloval en a 16.heten ereztem eloszor. Utana nehany het pihi aztan most a 22.heten meg mar annyira rugdos, hogy kivulrol is latni, erezni :)
2020. ápr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!