Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy éreztétek a baba mozgását...

Hogy éreztétek a baba mozgását fejvégű fekvésnél?

Figyelt kérdés

31. héten voltam utoljára uh-n, akkor fejvegű volt.

Most 38. héten vagyok.

Jobb oldalt fent van egy nagyobb kitüremkedés, és ezt a bordámat is szokta "rugdosni".

Bal oldalon lent szokta valamilyen végtagát kinyomni, esetleg végighúzni.

Ezek alapján szerintetek fejvégű maradt?

Csuklást lent jobb oldalon érzem.

Hólyagomat sokszor nyomja.

Köszi a tapasztalatokat :)


2020. febr. 1. 06:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Mindkettő fejvégű volt, bár ez egyikem néha csinált bukfencet. Amerre jobban fájt, kinyomódott, ha rúgott, nyújtózkodott, forgolódott arra volt a lába, amerre meg inkább olyan kapirgálós-húzgálós volt, arra meg a keze. Innen kiokoskodva a fenti nagyobb púp volt a popsija :) és nekem is inkább lejjebb csuklott, gondolom valamerre a mellkasa magasságában. Általában ha lejjebb van ereszkedve, akkor folyton pisilni kell, ha meg még fent van, akkor gyomorégésed lesz... De nagyon-nagyon ritkán fordulnak már vissza, mivel egyre kevesebb a helyük és a fejük a legnehezebb :)
2020. febr. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha a csuklast lent jobb oldalon érzed, akkor mi a kérdés? Meg egyenként is, a doki a következő vizsgálaton megmondja úgyis ha változás van a helyeszkedést illetően. Könnyű és gyors szülést egyébként
2020. febr. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nincs fogadott orvosom, nem csinálnak ultrahangot már valszeg. Gondolom szülés beindulásakor nézik meg legközelebb. Vagy ha túlhordom.
2020. febr. 1. 07:48
 4/10 anonim ***** válasza:
38-dik héten még szokott lenni egy "kötelező".
2020. febr. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindkét fiam fejvégü volt. A nagy 29.hettől. ő a vesémet rugdalta, a háta volt kifele. A kicsi a 18.hettől fejvegű volt, a háta bal oldalt, ő a bordáimat illetve a gyomromat rugdosta.
2020. febr. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"szokott", "kötelező", ezek a kulcsszavak, én nem tudtam erről, se az orvos, se a védőnő :D de jövőhéten akkor betelefonálok az sztk-ba, hogy van-e ilyenre lehetőség, bár erősen kétlem hogy ennyi idő alatt adnak időpontot, főleg, hogy már 38+2 vagyok :)

esetleg nézek valami magán ultrahangost, mert amúgy én is kiváncsi vagyok, hogy mi folyik odabent. hátha láthatnám a kis pofiját, mielőtt kijön :)

2020. febr. 1. 12:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt harant és faros is. Mikor faros volt, akkor a fejét forgatta a köldököm felett. Modt fejvégű és a labait érzem fent. Amikor harant volt, akkor ha rúggott egyet, egyszerre nyomta ki jobb oldalt a fejét és bal oldalt a lábait.
2020. febr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!Már nem nézik? Akkor nst-re sem jársz? Nálunk úgy van nst utánna nőgyógyász néz minden héten.

37hkm

2020. febr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nincs fogadott orvosom, csak a 3 kötelező UH-n nézték. NST-re járok hetente.
2020. febr. 4. 21:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Ma voltam Nst-n majd ultrahangon is megnézte az orvos.Úgyan így vagyok mint Te,oldalt rugdos kitüremkedik,és fejvégű a babám már nem fog megfordulni,nekem ezt mondta az orvos.Kitartás!😊
2020. febr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!