Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális, hogy nem érem el...

Az normális, hogy nem érem el a nőgyógyászomat telefonon?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy más nőgyógyász hogy áll ehhez, hogy rendelésen kívül beszéljünk, ezért vagyok kiváncsi. Eddig egyszer sikerült vele beszélnem, azóta volt egy-két próbálkozásom, de nem vette fel, nem hívott vissza. Így küldtem neki sms-t két ízben. Egyszer szerettem volna ha labort ajánl, másodszor magzati ekg-s szakemberre szerettem volna ajánlást. Nem válaszolt. Kinek milyen tapasztalata van? Érdemes lenne lecserélni? Személyesen persze figyelmesnek, lellkiismeretesnek tűnik a rendeléseken, de így nem érzem azt, hogy hosszú távon számíthatok rá.
2020. ápr. 7. 11:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Azért nem válaszol, mert már az elején fölösleges kérdésekkel zaklatod.a nődoki nem tudakozó, legyél már nagylány és keress magadnak orvost. Ha olyasmivel keresnéd, ami rá tartozik, valószínűleg visszahívna az sms után.
2020. ápr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Azért bátorkodtam megkérdezni, mivel amikor pl. már genetikai ultrahangra volt időpontom, mert nagylány voltam és megoldottam, arról lelkesen lebeszélt. Majd a második, szintén genetikai ultrahangra ajánlott valakit, és kimondottan hozzá menjek, senki máshoz, mert ő a legjobb stb. (pedig nagylány létemre nekem az előző is megtette volna). A magzati ekg-ra úgy gondolom tényleg nem egy Gipsz Jakab lenne a legmegfelelőbb választás, így bátorkodtam megkérdezni, hátha erre is tud valami nagyágyút, mielőtt gyakorin kérek ajánlást a hozzád hasonló segítőkész embertársaimtól.
2020. ápr. 7. 12:13
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
A "rendelési időn kívül" alatt azt érted, hogy szabadidejében hívogattad? Naná, hogy nem veszi fel! Én se venném.
2020. ápr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%
Igen, normális.
2020. ápr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
24%
Sztem meg nem normalis. A nogyogyaszom az egyik bp-i korhaz osztalyvezeto foorvosa. SOHA nem volt olyan, h par oran belul ne hivott volna vissza. Pedig gondolom ezer millio dolga van. Magamrendeles, tanit egyetemen es persze a korhaz, ahol nemcsak dolgozik hanem az osztalyt vezeti.
2020. ápr. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Ahova járok hozzá rendelőbe, ott heti egy nap van. Tehát nekem az számít rendelési időnek, de nyilván nem csak heti 1 napot dolgozik, viszont nem ismerem az időbeosztását. Kétszer próbálkoztam, napközben, aztán pont azért váltottam sms-re, hogy válaszoljon, amikor neki kényelmes. Amúgy nem tudom, mennyivel lenne jobb "rendelési időben" hívni, amikor meg a kismamákat fogadja zsinórban.
2020. ápr. 7. 12:53
 7/26 anonim ***** válasza:
Tatabánya?
2020. ápr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nem.
2020. ápr. 7. 13:21
 9/26 A kérdező kommentje:
Kedves 76%-os. Nem "rendelési időn kívül"-t írtam, hanem "rendelésen kívült", ami azt jelenti, hogy nem akkor, amikor személyesen ott vagyok nála a rendelésén, hanem azon kívül, egy másik időpontban.
2020. ápr. 7. 13:25
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet h az ultrahangot nem fogadja el akarkitol, de basszus, ilyenekkel ne hivogasd mar, hanem a rendelesen kerdezd meg esetleg. Ezért nem veszi fel es nem hiv vissza, az orvosokat surgos esetben szokas hivni, nem olyasmiert, amit meg tudsz oldani, vagy meg tudsz kerdezni a rendelesen is. Surgos eset pl amikor az egekbe szokott a vernyomasom 36 hetesen, a dokim kicsit se vette zokon h szombat reggel 9kor hivom emiatt, ő maga mondta, hogy ha gaz van, hivjam. De ilyenekkel h hova menj laborba?? Gobdolkodj mar, egesz nap csorogne a telefonja, ha mindenki ilyenekkel hivogatna.
2020. ápr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!