Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pocakban aktívabb gyerek,...

Pocakban aktívabb gyerek, szülés után nyugodtabb. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Ez is csak babona?


2 éve szültem a lányomat, ő pocakban nagyon lusta volt, kórházban is többször feküdtem vele, mert nem volt hajlandó semmire se megmozdulni, volt, hogy több napot átaludt. Vele én csak 25 hetesen éreztem először a magzatmozgásokat, a férjem is csak egyszer egyszer tudta a 30. Héttől elkapni egy egy pillanatot.


Már születésétől kezdve nagyon aktív volt, nagyon korán csinált mindent 6 hósan felállt, és 8 hósan már stabilan ment. Azóta se tud megülni egy percnél tovább, se mese, se kreatív foglalkozás nem köti le.


Mindenki mindig mondta, hogy azért, mert 9 hónapig csak aludt a hasamban, és most bepótolja.


23 hetes vagyok a kistesóval, ő szöges ellentéte a lányomnak. Nem érdekli, hogy nappal vagy éjszaka van, egésznap bulizik benn. 14 hetesen már határozottan éreztem, most 23 hetesen pedig a férjem is érzi és látja is.


Mindkettő babánál mellső falon tapadt a lepény, a súlyom se változott nagy mértékben.


Akinél így volt annál a pocakban aktívabb baba szülés után nyugis baba lett?


Nagyon kíváncsi leszek ő milyen lesz, szerintem csak babona, de jó lenne azért egy többemberes, nagyon aktív gyerek után egy kicsit nyugisabb, lassabb, kreatívabb gyerek.


2020. ápr. 9. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a háromból 1 gyerekem volt feltűnően aktív odabenn, de ő idekinn is a legsajtkukacabb maradt.
2020. ápr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Abszolút semmi összefüggés.
2020. ápr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem pocakba tök nyugodt volt, semmi extra, és kis örökmozgó pörgő lett belőle. Azt hittem halál nyugodt gyerek lesz, nagyot tévedtem.
2020. ápr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Énis ezt hittem végig, hát jól megszívtuk 😂😂😂 már csak a fordított arányosság tartja bennem a lelket 😂😂😂😂
2020. ápr. 9. 19:35
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem az elso babocam nagyon aktiv volt mar a pocakban,folyamatosan látványosan bulizott,mar a 14.héttől éreztem.Itt kint is egy igazi orok mozgó,semmi sem farasztja ki lassan 2 eves

2020. ápr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem a fiam nyugis baba volt születése előtt, most meg egy sajtkukac. A tesóval 32 hetes vagyok, hihetetlen aktív baba, sokszor kellemetlenül vagy fájadalmasan. Én szívből remélem hogy ő egy nyugisabb gyerek lesz ha megszületik .
2020. ápr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A lányom kint is bent is hiperaktív, a fiam alig nozgott, kint is nyugodt
2020. ápr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Fiam a pocakban lusta volt, néha a frászt tudta rámhozni, majd egyszer csak bejelentkezett. Miután megszületett, egy örökmozgó, folyton csacsogó gyerek.

A lányom nagyon aktív volt bent, néha még aludni sem tudtam tőle, úgy bulizott odabent, az uh-ok is 2x olyan hosszúak voltak mint normál esetben, mert lehetetlen volt jól lemérni, annyira ficánkolt. Születése után ő egy nyugodt, jól alvó gyerek.

2020. ápr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az első babám, a fiam bent is állandóan mozgott és nagyon erőseket is rúgott. Csak úgy ingott a pocakom. A második kislány, ő sokkal kevesebbet mocorgott bent is és most kint is nyugis gyerek. A fiam csak rombol, meg szalad, meg mászik, a lánykám meg ül és rajzol, kockázik, babázik.
2020. ápr. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kösziba saját tapasztalatokat. Akkor ez tényleg nagyon lutri. Azért reménykedem, hogy most kapok egy nyugisabb gyereket, mert a lányom élvezi az összes energiánk 😁😁😁
2020. ápr. 10. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!