Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » MIKOR mondtatok el a nagy...

MIKOR mondtatok el a nagy hirt a Nagyszuloknek? Kivartatok a 12. hetet, vagy hamarabb? Akar sajat szuleidnek, akar parodeinak? Es a fonoknek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 02:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Mindenkinél vártunk 2 hetet...nekem szerencsére normális főnököm van. De hogy miért kettőt? Fogalmam sincs. Valószínű addig tartott megemészteni a döbbentő igazságot.
2010. júl. 27. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi kb. 11 hetesen mondtuk el mindenkinek.
2010. júl. 27. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Mi egyből 4-5 hetesen a nagyszülőknek.
2010. júl. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Mi a 6. hétig bírtuk, akkor elmondtuk a nagyszülőknek. De a következőnél kivárjuk a 12-t. Amikor mondtam anyámnak, szóltam neki, hogy ne kukorékolja vele körbe a szomszédságot meg a munkatársait, mert csak a nagyszülők vannak olyan kiváltságos helyzetben, hogy megmondjuk nekik. Erre a válasz: Maaajd én tudom, ne félj csak! Maaajd én tudom, hogy kinek lehet mondani, meg kinek nem! Szóval ennyit a kölcsönös tiszteletről...
2010. júl. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Anyosomnak elso pillanattol megmondtam aztan hivatalosan az elso vizsgalat utan mondtuk el, 8 hetesen eloszor a szuloknek, majd a testvereknek, kozeli baratoknak.Masok pedig csak ugy valahonnan megtudtak.
2010. júl. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

A főnökünknek, mert hogy egy helyen dolgozunk, rögtön elmondtuk. Tudta hogy másfél éve próbálkozunk...nem érte olyan váratlanul...

A család többi tagjának 12 hét után, mikor a kezemben volt a kiskönyv.

2010. júl. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Csak a 22. héten mondtam meg az ultrahang után, amikor megmondták, hogy ép és egészséges a magzat.

Mindenkinek, nem volt kivétel.

Az anyós nagyon szentimentális, ő azért nem tudta előbb, az anyám meg nem akart unokát.

Második körben jöttek a barátok, mivel saját magamat alkalmazom a cégemben, így főnökkel nem kellett közölni semmit, csak a könyvelővel.

2010. júl. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

mi most fogjuk a családnak. főnöknek meg 12. hét után


6+0 hetes

2010. júl. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Én sajnos rosszul jártam az elsőnél. Már 5-6 hetesen elmondtuk a családnak és a közeli barátoknak, majd 7 hetesen elvetéltem és mindenkinek magyarázkodhattam, mikor rákérdeztek, hogy mi van velünk... :( A másodiknál már óvatosabbak voltunk, megvártuk a 11-12. hetet.
2010. júl. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
12. hét körül mindenkinek szépen sorban. Addig is nyugtom volt :D
2010. júl. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!