Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 gyermeket szültem.2. utan...

2 gyermeket szültem.2. utan lett egy kis méhsüllyedésem ami helyrejött és egy enyhe hüvelyfalsérvem. Nagyon vágyom még 1 gyermekre de nem tudom így vállaljam e. Hasonlóan volt valaki?

Figyelt kérdés
Már arra is gondoltam császárt kérek,bár elvileg ez nem indokolja,de akkor fizetek érte.Félek még egy hüvelyi szüles csak rontana rajta,es nem szeretnék mégkivételt.Vagy engedjem el az újabb gyerek gondolatát?
2020. ápr. 10. 12:01
 1/4 A kérdező kommentje:
*méhkivételt
2020. ápr. 10. 12:02
 2/4 anonim ***** válasza:
ugyanmár, rengetegen élnek és szülnek hüvelyfalsérvvel és méhsüllyedéssel. nagyon extrémnek kell lennie a helyzetnek, hogy a méheltavolítás fenyegessen. én simán vállalnék még, nekem is ugyanezek a problémáim. de miért nem a nőgyógyászoddal konzultálsz erről?
2020. ápr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Megingott a bizalmam a nőgyógyászomban,most szerettem volna tavasszal mast kereani,de a mostani helyzetben ez csúszni fog.

Neked mennyire problema ez?Hanyadik szülesnel jott ki es Szültel azota?

2020. ápr. 10. 14:23
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb biztos, hogy nem lesz. Én a helyedben biztosan nem szülnék így még egy gyereket, mert lehet belőle inkontinencia is, és a hüvely helyreállító műtétek nagyon drágák. A tornák pedig nem sokat érnek utólag, mint ahogy az alternatív módszerek sem. A császármetszés teljesen feleslegesen van démonizálva, szerintem sokkal több nő él a természetes szülés okozta rossz következményektől, mint császármetszés okozta szövődményektől. Viszont én is nőgyógyászt javasolnék, újat mindenképpen. Ha újabb gyereket akarsz, akkor újra emelgetés lesz, futkosás utána a játszótéren. Hüvelysüllyedéssel stb. a futás is nagyon kellemetlen tud lenni. Én abszolút nem értek egyet a kettes válaszolóval, attól még, hogy sokan élnek így, neked nem kell így élni. Az életminőséget nagyon korlátozza, ha csak olyanra gondolok, hogy egy tüsszentéstől vagy köhögéstől pisis lesz a bugyi. De a nemi életre is kihagy. Tehát én biztos, hogy nem vállalnék így gyereket.
2020. jún. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!