Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen köntöst és hálóinget...

Milyen köntöst és hálóinget illik kórházba vinni?

Figyelt kérdés
Júliúsban szülök elég tanácstalan vagyok hálóing témában. Rövidujjú szoptatós hálóinget vigyek vagy lehet ujjatlant is. Köntösből vmi vékonyabbra gondoltam amiben nem fogok megsűlni.

2020. ápr. 11. 11:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem illik, nem illik kérdése, hanem praktikumé. Olyat vigyél, amiben nem érzed kényelmetlenül magad, ha végig kell menned a folyosón. Mert nyáron csak arra kell.
2020. ápr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
én spagettipántosban voltam, 1000 forint volt a kínaiban, szerintem fölösleges szoptatós hálóinget venni, de te tudod
2020. ápr. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk annyi volt a “szabály”, hogy a feneket takarja. Én a férjem hosszabb pólóit vittem mert sosem voltam nagy hálóinges, ezért meg nem akartam külön venni. Az egyik pólójában is szültem, azóta is jó érzéssel tölt el amikor teregetem vagy hajtogatom (nem lett véres vagy foltos). :) Vihetsz ujjatlant vagy amilyet szeretnél.

Köntösnek én egy hosszabb, vékony szatén köntöst vittem ami vékony volt. Júniusban szültem és pusztulatmeleg volt a csecsemős osztályon, ablakot a huzat miatt pedig nem nagyon lehetett nyitni.

2020. ápr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Egy júniusi hőhullámban szültem, senki nem vett köntöst még pluszban magára a folyosói sétához -_-
2020. ápr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy illik?Olyat viszel ami kényelmes és tetszik.Nyilván érdemes olyat amit hosszabb hogy a se...ed ne legyen ki.
2020. ápr. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Ahol én szültem kórházi hálóingbe kell lenni. A szobatársam felvette a sáját ujjatlan hálóingjét és a főorvos rászólt, hogy öltözzön át, nem divatbemutató.

Köntöst 1x sem vettem fel, hisz ki sem tettem a lábam a szobából a kórházi napok alatt.

2020. ápr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Júliusban szültem. Én rövid pizsamában voltam, az volt kényelmes. Köntöst nem használtam, nagyon meleg volt ahhoz
2020. ápr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Rövid ujjú elől gombolós, vagy szoptatós hálóing tökéletes. Vagy bármilyen más hálóing, amiből könnyen ki tudod venni a, mellet a szoptatáshoz, mert gyakran mászkálnak majd be, nem praktikus ha le kell vetkőzni. Köntös felesleges, az újszülöttes osztályokon télen nyáron borzalmas meleg van. Legyen viszont minimum 2 hálóing, de inkább 3-4, mert elkerülhetetlenül véres, tejes, bukásos stb. lesz.
2020. ápr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%
Júniusban fogok szülni. Vettem a lidibe szoptatós trikókat, plusz kényelmes pamut naci. Mikor a fiamat szültem Gombos trikókat vettem. Akkor ősz volt , de a gyerekágyon már október elején fűtöttek 26-27 fok volt. Hálóing csak a szülőszobára kellett, egyébként se hordok soha. Ami a fiam születésénél volt rajtam azt eltettem, most is abban leszek.
2020. ápr. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
Egyiket sem vittem egyik gyerekkel sem. Leggings+spagettipántos felsők voltak nálam.
2020. ápr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!