Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felelőtlenek voltunk, mekkora...

Felelőtlenek voltunk, mekkora az esélye a teherbe esésnek?

Figyelt kérdés

Egy hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót, azzal a címszóval, hogy úgysincs komoly kapcsolatom, karantén alatt pedig úgyse ismerek meg senkit. Egy hete jelentkezett egy régi “kapcsolatom” akkor sem volt nagy románc és most se tartott tovább egy alkalomnál. Megszakítással védekeztünk, felelőtlenek voltunk. Normális esetben ma kellett volna megjönnie a menzeszemnek, de se mellfájás, se étvágy nem jelentkezett. Alhasi görcsöm van. Az apuka jelölt elég kicsapongó életvitelt él, ezért bízom benne, hogy a végterméke nem volt életképes. Lehetséges hogy esetleg még védett a fogamzásgátló vagy az gyorsan kiürül a szervezetből? A késői menzesz a fogamzásgátló abba hagyása miatt is lehet, de ilyen feltételekkel mégis mekkora lehet e az esélye hogy végül szerelem gyerek érkezik?

Akik pedig a felelőtlenségem fogja fikázni, nem fogom felvenni, nyugodtan élje ki magát ha ettől lesz boldogabb!



2020. ápr. 11. 14:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem a fogamzásgátló hatása elmúlt már, nem voltál védve.

Ma kellett volna megjönnie, de ma még meg is jöhet, ezer dolog miatt késhet, olyan ételek és italok is vannak, amik erre befolyással vannak. Ráadásul ha hosszú ideig szedted a fogamzásgátlót, az felborította a hormonháztartásod és ezt most abbahagytad, ne várd, hogy rögtön minden menzesz ugyanolyan legyen.


Elhiszem, hogy ez idegőrlő, de próbálj most ne erre gondolni és türelmesen várni. Nemsokára megtudod.



((Ha esetleg mégis úgy adódna, hogy áldott állapotban vagy, 100× gondold meg, sőt milliószor (bár ezt nem lehet elégszer végiggondolni) hogy kioltod-e a gyermeked életét, mert óriási lelki teher lehet a későbbiekben.))

2020. ápr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
46%

Közvetlenül a fogamzásgátló abbahagyása után elég könnyű teherbe esni. Ráadásul a babára még lehet káros hatása a gyógyszernek. Pár hónap várakozást szoktak javasolni.

Csinálj egy tesztet, ha keddig se jön meg.

2020. ápr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%

Az hogy abbahagytad felborítHATja a rendszert. Én is abba hagytam majd 2 hónapig nem jött meg de nem vagyok terhes.

Csinálj egy tesztet az a legbiztosabb :)

2020. ápr. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Várok még egy kicsit, de remélem hamarosan megjön!
2020. ápr. 11. 15:22
 5/21 anonim ***** válasza:
66%
Én jobban félnék egy nemi betegségtől,mint attol,hogy terhes lettem.
2020. ápr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ez is egy megközelítése a dolgoknak.
2020. ápr. 11. 16:13
 7/21 anonim ***** válasza:
Hát én nem várnék a tesztel, hogy ha baba van az minél hamarabb teeüljön ki. Ha terhes vagy ma már pozitív lenne a teszt.
2020. ápr. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Írd meg, mi lett
2020. ápr. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Beszéltem egy ismerősömmel, akik többször próbálkoztak, hogy legyen baba, azzal nyugtatott, hogy azért az nem jön össze olyan gyorsan. Ez nyugtató egy kicsit. De mindig ott van az az 1%. Holnap reggel megpróbálom a tesztet.
2020. ápr. 11. 17:40
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Erre ne vegyél mérget. Igen, van amikor nehezebben jöpn össze, de sokaknál elsőre sikerül.
2020. ápr. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!