Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6. napja késik és tegnap...

6. napja késik és tegnap délután meg ma reggel is pozitív lett a tesztem! Innen lehet baj?

Figyelt kérdés
Kicsit fáj a hasam, mintha meg akarna jönni, de még nincs vérzés v ilyesmi. Délután mennék dokihoz. Számításaim szerint ez az 5. hét. Aggódom, hogy minden rendben legyen! Mit tanácsoltok, hoygan óvjam a kisbabám - már ha ilyenkor még lehet-e így nevezni??
2010. júl. 27. 09:59
 1/10 eszo ***** válasza:

ne emelgess nehezet! pihenj sokat! ne idegeskedj!

Szedjél terhesvitamint, folsav a legfontosabb!!


és persze a pozitív gondolkodás!!


Megállapítja ma a doki, hogy jó helyre ágyazódott be..ne izgulj! minden okés lesz..a megjön érzés meg totálnormális ilyenkor!


Nemsoká láthatod a monitoron! nyugi!


boldog babócavárást neked!

2010. júl. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Még annyival egészíteném ki az első válaszoló tanácsait, hogy szedj nyugodtan magnéziumot, az csökkenti a feszülő érzést.
2010. júl. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
és ne fürödj forró vízben.
2010. júl. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sőt, ha lehet semmilyen vízbe ne ücsörögj, inkább zuhanyozz!

A folsavat biztos mondja majd a doki, de ha nem akkor is kezdd el szedni, napi 2x3mg, gyógyszertárban reci nélkül lehet kapni.

(a genetikai gondok ellen jó)

Ne hajtsd túl magad, mert még nem érzed ugyan, de a babótól vonod el az energiát, és az oxigént, ha úgy érzed le kell feküdnöd, akkor feküdj le.


Az elevit nagyon szuper, Én többféle vitamint kipróbáltam, de attól éreztem magam a legjobban, szinte alig híztam, szóval attól ne félj, hogy meghízol tőle, mert most úgyis mindent elszív a baba tőled. :-)


Minden jót!

37 hetes

2010. júl. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy aggódtam az elején. Igaz még most is csak 8 hetes vagyok. Kb 5-6 hetesen fájdogált a hasam, görcsölgetett, mintha megjönne, de aztán elmúlt. Én is megijedtem, de minden rendben volt. Mikor elmentem a dokihoz, azt mondta a lehető legjobb helyen van a babóca.

Ne stresszeld magad, ez nagyon fontos. És ne aggódj:) Szedjél terhesvitamint, ha még nem kezdted el, abban megvan minden, ami kell a babádnak.

2010. júl. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jelentkezz ha haza értél a dokitól! :)
2010. júl. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Naaaa, mi volt?????

:-))

2010. júl. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Gratulált a doki,érezhetően meg van duzzadva a méhem és tuti hogy babás vagyok! 11-én megyek UH-ra. Család nagyon boldog, mindenki nagyon várja a picit! A gondolatot persze még szokni kell, de nagyon boldog vagyok! Ez az 5. hét! :))))
2010. júl. 28. 08:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor mi is Gratulálunk! Boldog és egészséges babavárást kívánunk! :)
2010. júl. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagy nagy gratula, jó egészséget kívánok, és vigyázz magatokra!


üdv: 37 heteske

2010. júl. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!