Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is van úgy, h inkább...

Más is van úgy, h inkább délután és este van hányingere és nem reggel? Nem furcsa ez?

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is így van és másoktól is hallottam már ezt :) Hogy ez nem is reggeli rosszullét amit szoktak mondani hanem esti :)
2010. dec. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem reggel is és este is volt. de az esti rosszabb volt. mástól is hallottam ezt.
2010. dec. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is este van, és érdekes, hogy csak a második hónaptól. De nem hányingerem van, hanem ég a hasam és savam van. Elég rossz.
2010. dec. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem az első 2 hétben reggel,délben,este,éjjel,szóval mindig volt hányingerem.

Most már javult a helyzet már csak este van.

És sokkal rosszabb számomra mint a reggeli volt.

10 hetes kismami

2010. dec. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mind3 terhességem alatt egész napos hányingerem, gyomorégésem, rossz szájízem volt. A 3. volt a legrosszabb, mert annál még éjjel is volt, és nehezen csillapította bármi is. És 24 hétig tartott. Mindegyik babánál reggel enyhébb volt, délután-este volt a kegyetlenebb. Hányni nem hánytam.
2010. dec. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig a vacsora köszönt vissza WC-ből...
2010. dec. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nekem is...

az első babával dél-kettő óra fele elmúlt a roszullét, most meg még este 10-kor is forog a gyomrom.

de pl tegnap reggel hánytam...

szép ez a változatosság :S

2010. dec. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, én is hánytam már reggel és este is :S Köszönöm mindenkinek!
2010. dec. 14. 16:13
 9/10 A kérdező kommentje:
És jobbulást, akinek még aktuális :)
2010. dec. 14. 16:13
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem reggel 8-kor csak enyhe émelygésem van, de éjjel 12-kor meg erősebb émelygés. Ébresztőórát lehetne mellé állitanom.

7 hkm

2010. dec. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!