Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két pozitív tesztem volt,...

Két pozitív tesztem volt, doki még nem látott. Ha igaz, akkor kb.7 hetes lehetek. Együtt voltunk a párommal és szex után enyhe rózsaszínű pecsételés volt. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 11. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Mikor lett pozi a teszted? A ciklusod rendszeres szokott lenni? És a pozi teszthez nézve mikor voltál orvosnál?
2020. ápr. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Juj félre olvastam a kérdést, bocsánat még reggel van 😁 Azt olvastam, hogy a doki még nem látott semmit.

Azóta volt rózsaszín folyásod?

Pozi teszt után kb 2 héttel érdemes menni a dokihoz. De ha lesz még rózsaszín folyásod akkor viszont szerintem menj minél hamarabb.

2020. ápr. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A pozitív tesztelés hetén vagyok. Lehet, hogy árthattunk az együttléttel? Másnap enyhe hasi fájdalmam jelentkezett és vizeletkor barnás vérzés jelent meg. Elmehetett volna? :O Kétségbe vagyok esve és félek. Kedden mentem volna vizelet és vérvételre.
2020. ápr. 12. 10:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Szóval akkor, hogy tisztázzuk, ezen a héten teszteltél pozitívat először, viszont az utolsó menstruációd 7 hete kezdődött, ugye?


Ez volt az első teszted vagy csináltál már előtte ebben a ciklusban több tesztet, amik negatívak lettek?


Ha nem tudod pontosan, hogy mikor volt a peteérésed, akkor simán lehet, hogy még csak 4 hetes terhes vagy, mert később volt peteérésed. Ha tényleg 4 hetes vagy, akkor még az orvosnak nem kéne látnia semmit, 5. héten már van petezsák, kb 6. héttől már kéne lennie embriónak.


A szex okozhat minimális vérzést. De én most inkább nem csinálnám, addig amíg ez a helyzet nem tisztázódik, a biztonság kedvéért.

2020. ápr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia. Február 3.-án volt az utolsó menstruációm kezdő időpontja.

Március 1-2-3. enyhe pecsételő vérzésem volt, ami számomra nem volt egyértelmű menstruáció. Akkor csináltam teszteket, mind negatív lett. A héten nem éreztem jól magam, hányingerem volt, hánytam, szédültem. Gondoltam csinálok egy tesztet. Április 8. Pozitív. Akkora volt az öröm, hogy el sem akartam hinni, így április 10.-én újra megcsináltam egyet, ami szintén pozitív lett. Tegnap este együtt voltunk a párommal és az együttlét után rózsaszín pecsételés volt, amit mára hasi fájdalom, megjönni érzés és barnázás kísér. Nem voltam még terhes, nem tudom mikor mi a teendő, ezért is vagyok ilyen kétségbeesett. Előre is köszönöm az infókat.

2020. ápr. 12. 12:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha fenn all a verzes (barmilyen jellegű is legyen) azonnal orvos. Általában irnak fel progeszgeront es marad a remeny. Nem tudom, most a kornyekeden milyen a helyzet a korhazi ugyeleten. Anno en azonnal mentem, fogadtak is. Most a fene tudja.. pihenj, es magneziumot vegyel be. Lehetoleg valami nagyobb dozisut, ne ezt a multivitaminos kacatot. (Magnerotot szedtem én) jobb esetben egyebkent csak vmi hajszal er pattant el, mert ilyenkor jobb a verellatas azon a reszen. Meleg furdot, melegito parnat stb kerüld.
2020. ápr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a március elejei mensi volt. Ha februárhoz néznéd akkor 10 hetes lennél már. Érdemes elmenni dokihoz, konzultálni kórházzal, mert lehet progeszteronhiány.
2020. ápr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!