Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt aki nagyon viszkedett...

Van itt aki nagyon viszkedett terhessèg alatt és nem epepangás volt az ok?

Figyelt kérdés

Pár napja rettentően viszket az arcom mind2felén az alkapocs csontom környéke + vagy a làbam, vagy a kézfejem. Semmi látszó oka nincs. Vicceskedőknek üzenném, hogy igen tisztálkodom.

Beírtam a tüneteim a googléba és ijedtem olvastam ezt az epepangást ami a babára nézve eléggé veszélyes lehet.

Megijedtem, remélem semmi komoly dolog nincs benne. Megnyugtatna ha másis járt így és nem valami gondot jelzett.



2020. ápr. 14. 01:44
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam a kérdésbe, hogy 18hetes kismama vagyok. Arról nem találtam semmit, ha esetleg valóban epepangás az mikor szokott jelentkezni körülbelül
2020. ápr. 14. 01:46
 2/9 anonim ***** válasza:

Én terhességi cukros vagyok, nekem a bőröm szaraz, kezemen, hasamon. Nekem az alkarom viszket állandóan. Lehet a cukor miatt.


2. Baba, elsőnél is ez volt, ott se volt epepangasom, úgyhogy biztos az. Koromvirag krém, sok folyadék.


De azert nekem nem folyamat viszket, de ha neked egesz nap azt nezesd meg.

2020. ápr. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Vagy csak simán száraz a bőröd.

A baba elveszi amit kell, és ha nem iszol elég vizet, akkor is kivonja magának, hogy legyen elég magzatvíz, emiatt te kiszáradhatsz, a bőröd száraz lehet stb.

2020. ápr. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Reggel este viszked leginkább, nem non stop. A nem megfelelô folyadék mennyiséget eltudom képzelni.. amúgy sem voltam egy nagy ivó, de próbálkozom minél többet! Köszönöm a válaszokat!
2020. ápr. 14. 07:27
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az egyik ismerősöm volt így vele, hogy rettentően viszketett, vakarózott éjjel-nappal. Alig tudott aludni szegény. A szteroidos krémektől kezdve ülőfürdőn át mindent kipróbált, hogy enyhítse, de azt mondta neki az orvos, hogy ha meglesz a baba akkor el fog múlni...végül, úgy tudom még a szülés előtt elmúlt neki, de azért jó pár hétig szenvedett vele.
2020. ápr. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Testápoló, folyadék. Nekem a szülés után csak rosszabb lett. Fürdés után lefekszem és minden ami hozzam ér olyan rossz.. viszketek, húzódik amíg nem kenem be addig nem tudok aludni. Szóval testapolo után jobb.
2020. ápr. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Arra gyanakszom, hogy nekem az elsővel PUPP volt, a tünetek alapján


Háziorvos, nőgyógyász, bőrgyógyász főorvos nem tudta mi volt a bajom

2020. ápr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mi az a pupp?

Vettem ma arckrémet, be is kentem jobb lett. Remélem “csak kiszáradt”.

Védőnőnél is voltam ma havi tanácsadáson, azt mondta , hogy az epepangás hasi fájdalommal is jár, az feltünne

2020. ápr. 14. 14:08
 9/9 anonim ***** válasza:
szia, egy barátnőmnek mindhárom terhessége alatt volt epepangása, és mindháromszor a második trimeszterben kezdődött. az első szüléséből azért lett császár, mert későn diagnosztizálták, szóval én a helyedben megnézetném (ha el tudsz jutni orvoshoz), vagy legalább telefonon konzultálnék orvossal, biztos, ami biztos!
2020. ápr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!