Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes korban fordulnak a...

Hány hetes korban fordulnak a babák fejvégű helyzetbe? Éreztétek e, hogy befordult?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 14. 14:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kobe vesve :) nekem meg 36 hetesen is atfordult. Nagyjából minden uh alkalmaval valtoztatta a poziciot. De vegul fejvegu lett, igy gond nelkuli szules volt
2020. ápr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja es meg annyi, hogy ereztem. Bar biztosra nem tudtam, de volt 2x is nagyobb mozgas es utana uh-on mondtak h megint fordult :D
2020. ápr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem 30.héttől fejvégű. Nem vqgyok benne biztos, hogy éreztem, egyszer egy hatalmasat fordult, de hogy akkor épp hova, azt nem tudom (lefele bukfenc vagy csak oldalra fordult, passz).
2020. ápr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A fiam 32. hétre fordult be, onnan sejtettem, hogy máshogy érzetem csuklani mint előtte.

Most már 28. héten be volt fordulva a kicsi, most csak reménykedtem, hogy a jó irányban van. Tudtam, hogy az utolsó uh óta változtatott vmit, de biztos nem voltam benne.

Azt hogy pontosan mikor csinálták egyiknél se tudtam volna megmondani pusztán a mozgásból.

2020. ápr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kb a 26. hét körül éreztem furcsa mozgást farosból, mintha ténylegesen elfeküdt volna hirtelen keresztbe, aztán pár oldalazó mozgás, mintha belülről csak simogatna. Ez volt késő este.

Másnap reggeltől már éreztem, hogy lent kapirgál 🥰🥰

2020. ápr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
kedves utolsó én is éreztem ezt a " lent való kapirgálást " de nem igazán tudtam hirtelen mit is lehet ez most vagyok 24 .hétben :)
2020. ápr. 14. 15:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Én semmit nem éreztem.Nekem nagyon hamar megfordult.Pontosan nem emlékszem,de a 30.hét előtt volt!
2020. ápr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24 hetes kortól még tízmillószor fog átfordulni, míg megszületik.
2020. ápr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem 30 hetesen még mindig harántfekvéses. Remélem befordul, és azt biztos érzem majd.
2020. ápr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Vàltozó


Nekem 30+2-n reggel haránt volt

Délutánra pedig fejvég lett


Még érezhetően volt haràntban később, de az auH-ok szerint mindig potn fejvégű volt

/ nyakán a köldökzsinórral született/

2020. ápr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!