Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A III. trimeszter elején hol...

A III. trimeszter elején hol találhatóak a belek?

Figyelt kérdés

Tudom vannak képek a neten, de nekem azok nem egyertelműek. Csak oldalnézetben ábrázoljak a belső szerveket. Azért kérdem, mert ha valakinek ilyenkor valami emésztési/vagy bélproblémája van, azt hol érzékelheti? Nem egyértelmű és nem behatárolható húzódást érzek 2 napja egészen lent, a húgyhólyagom régi helye környékén. Ez a feszítő érzés folyamatos, es kemény is odalent a hasam. Húz lefelé, es ha egy pillanatban úgy ülök, a végbélbe, ill a gátamba is belenyilal. Nem tudom eldönteni hogy ez a baba, vagy valami bél panasz. De a beleknek fent kéne lennie ilyenkor nem?

Arra gondoltam talán befordult a baba es a fejével nyomja a dolgokat odalent. Azota a rúgásait is máshogy érzem, úgy érzek befelé rúg, es a hasam felső felében érzem a rúgásait. Nem kifelé, a hasfalamra. Van valakinek ötlete?



2020. jan. 22. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább valami ideget nyomhat a baba ha úgy nyújtózkodik akkor meg még jobban érzed
2020. jan. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez simán a terhesség


Első alatt nemcoot ilyen


Most kb 21. Héttől hol van hol nem

2020. jan. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amikor lent van a feje én is érzem ezt.

Sajnos nagyon rossz érzés, valami ideget noymhat, volt olyan nap hogy egész nap így feküdt és nyomott. De általában ha iylet tapasztalok oldalra fekszem, és ő is arrébb terelődik.

2020. jan. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!