Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek milyen betegsége volt...

Kinek milyen betegsége volt terhesség idejében? Nekem megfazas mikor fogom kiheverni gyógyszerek nélkül?

Figyelt kérdés

Nyugi nem covid19es vagyok!

Forro ital poron ki mit javasol meg mihamarabbi gyógyulásra?

(12hetesvagyok )és milyen hatással van ez gyerekre hogy én beteg vagyok?


2020. ápr. 14. 14:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én az első trimeszterben kétszer is meg voltam fàzva és köhögtem, fájt a torkom ( akàr korona is lehetett), mivel a fiam hazahozta a suliból a betegséget. Semmit nem szedtem rá, mert nem lehet, a forró italtól meg olyan hányingerem volt, hogy inkább passzoltam. A gyerekre semmilyen hatással sincs egy megfàzàs.
2020. ápr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hányós vírus. Azt hittem, meghalunk.
2020. ápr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Influenzás voltam (nem covid, 1 éve volt), kórházba kerültem vele, mert kontrakciót okozott. Baj nem lett, tüdőérlelőt adtak 32 hetesen, végül 38 hetesen született
2020. ápr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Lyme-ko'rom volt, 11 hetes várandos voltam, amikor kiderült. Nagy do'zisú antibiotikumot kaptam rá. Semmi baja nem lett senkinek.
2020. ápr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Voltam náthás is(14.het), influenzás is (20.het). Semmi probléma nem volt.

Forró italporbol herbal swiss ami jó, ezen kívül sok sok zöldség,vitaminok és parologtatas, lehetőleg eukaliptusz, menta, teafa olaj, minden nap, legalább 30 perc szellőztetés és utána parologtatas. Csodákat művel.

2020. ápr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
5, a herbal swisst pont nem kéne terhesen, mert a kakukkfű vetélést okozhat...
2020. ápr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%

Pedig nekem a dokim mondta hogy azt igyam! És nem a háziorvos hanem a szülész nőgyógyász osztalyvezeto főorvos...

Ja, és megvan a gyerek, már 2 éves.

2020. ápr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Semmilyen.

Nagyon sokat sportoltam, futottam is.

Figyeltem az étkezésre.

Csodákat tesz ennek kombinációja :)

2020. ápr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%
Megfázással mentem szülni, arcüreggyulladás lett belőle. Plusz egy kötőhártya gyulladást is elkaptam a kórházi napok alatt.
2020. ápr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

:(

Nekem aza tervem h gozoltetek paratalnitok mindennap és tea meg forró ital por bar nem jön be nekünk az íze túl mentolos

2020. ápr. 14. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!