Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek milyen betegsége volt...

Kinek milyen betegsége volt terhesség idejében? Nekem megfazas mikor fogom kiheverni gyógyszerek nélkül?

Figyelt kérdés

Nyugi nem covid19es vagyok!

Forro ital poron ki mit javasol meg mihamarabbi gyógyulásra?

(12hetesvagyok )és milyen hatással van ez gyerekre hogy én beteg vagyok?


2020. ápr. 14. 14:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
59%

Nekem egy frankó arcüreggyulladás jött össze, ráadásul december 24.-én kezdődött. Fejfájás, mellé fülfájás is, de mindegyik olyan, hogy üvölteni tudtam volna, plusz tengernyi zöld váladék... persze háziorvos ünnepekkor nuku. Ügyeleten nem láttak el, nem írtak fel semmit, mert kismama vagyok. A fülembe pl bele se néztek. Annyit mondtak, hogy ha nagyon fáj, fél Panadol...hát, halottnak a csók. :)

Tönkretette az egész Karácsonyomat, végig feküdtem és szenvedtem, de érdekes módon lázam nem volt. 27.-én eljutottam fül-orr-gégészetre, írtak egy fülcseppet amit használhattam, attól a fülfájás hamar rendbejött. Rengeteg gőzölés, infralámpa, orrfújás, még Szilveszterkor sem voltam teljesen jól, beletelt majd' 2 hétbe, mire 100%-os lettem. Főleg a fejfájás tartott sokáig. Ez most volt 2019 végén, júniusban szülök. Van már egy 4 éves kisfiam, vele nem voltam beteg terhesség alatt.

2020. ápr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nehéz ezt így túlélni.
2020. ápr. 14. 18:13
 13/14 anonim ***** válasza:
Terhesség elején lábaltam ki épp egy jó kis köhögős megfázásból. Aztán 12 hetesen újból megfáztam egy temetésen, 6 hétig folyt az orrom. Azóta is a legkisebb huzat, egy korty hideg folyadék képes napokra kicsinálni a torkom. Ittam anno a Herbal Swiss italport, nekem semmit nem használt. Orrfolyásra a DM-ben vettem tengervizes orrsprayt. Mást nem használtam.
2020. ápr. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Nekem se hasznal nagyon.

Sos vízzel gargalitizaltam

2020. ápr. 17. 09:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!