Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen gyógyszerek vannak...

Milyen gyógyszerek vannak terhesség megszakitásra?

Figyelt kérdés
Gyógyszer neveket írjatok létszi.

2013. febr. 2. 18:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%
Egy marék xanax...
2013. febr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon illegális az abortusztabletta
2013. febr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Miért nem védekeztetek valamilyen módon?! Akkor nem kéne ezen agyalnod...
2013. febr. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon csak az abortusz engedélyezett
2013. febr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem mondtam h szedni akarok vagy ilyesmi. :D biosz órára kell kiselőadás és utána akarok nézni h melyik pontosan hogy hat...
2013. febr. 2. 18:25
 6/18 anonim ***** válasza:
71%
biosz órán inkább tanítanák meg a helyes védekezést és, hogy hogyan lehet teherbe esni...akkor nem lenne ennyi idióta kérdés itt, és ennyi aggódó/ vagy már megesett tizenéves...
2013. febr. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Hát azért ennek eléggé kamu szaga van,hogy biosz órára kell..jaj már ennyi ilyen volt itt,aki azt írta,hogy fogalmazást,stb. kell írni a suliba.Nem értem,miért nem lehet felvállalni,hogy neked kell,és nem a sulinak?!Úgy sem ismerünk,szóval megmondhatod nyugodtan.Ja és egyébként erre találták ki a google-t!!
2013. febr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon semmilyen. Egyébként én sem hiszem el ezt a házifeladat dolgot, mert egy baromság, meg nem hinném, hogy pont ezt akarnák tanítani a fiatalságnak.
2013. febr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 bensdorp ***** válasza:
87%
Prosztaglandin-analógokat (misoprostol, gemeprost) alkalmaznak ilyen célra, ezek alkalmazhatók önmagukban, illetve kombinálhatók antigesztagénnel (mifepriston) vagy folsavantagonistával (metotrexat).
2013. febr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló köszönöm szépen. Te legalább a kérdésre válaszolsz.

A többieknek meg csak annyi h mind1 mit írok, (nekem kell,másnak,esetleg suliba) úgyis csak osztátok az észt h "jajj védekezni kell blablabla" és nem a kérdésre válaszoltok! Tiszt.kiv.

2013. febr. 2. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!