Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van/volt valakinek méhszájpoli...

Van/volt valakinek méhszájpolipja terhesen?

Figyelt kérdés

Hogy viseltétek, mi lett vele? Terhesség megállapításánál mondta a doki, hogy van egy, miután jeleztem, hogy utrogestan ellenére verezgetek. Sajnos naponta-ketnaponta barnázok vagy verzek, nagyon idegesítő, egyfolytában aggódok, es csak remélem, hogy tényleg az verzik.

Azt mondta, terhesen nem nyúl hozzá, viszont en nem tudom, hogy lehetne kibirni vegig ezt a verezgetest. A frász kerulget, amikor meglatom, hogy mar.megint barnázok/verzek.

Volt valakinek még, ti hogy viseltetek?


2020. ápr. 16. 08:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia, nekem volt, a terhesség megállapításakor még nem, hanem a 14. hét körül volt barnás vérzésem. De hála istennek, nekem csak 2-3 napig vérzett, igaz akkor kifogtam egy buzgó dokit, és egy hetet dekkoltam a kórházban. Viszont így volt 2 ultrahang, amin látszott, hogy minden rendben.

A terhesség további részében semmi problémát nem okozott szerencsére, nem is véreztem többet, szülés után pedig eltűnt.

2020. ápr. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia igaz nem nekem hanem szobatarsamnak volt o 1het korhazi megfigyeles utan mivel nem mult el neki a verezgetes megmutottek le csiptek neki. Jol sikerult neki mutet utan 2nappal haza is mehetett. Akkor volt o 18hetes.
2020. ápr. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem volt, bár nem vérzett, csak szülés előtt. Szülés után eltűnt.
2020. ápr. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Akkor lehet, hogy elmúlik a verezgetes? Jajj, remélem, tényleg emiatt verzek es nem a babaval van valami.

Majd 2 hét múlva megyek csak a 12 hetesre, rakerdezek a dokimnal, csak jo lenne addig megnyugtato tapasztalatokat olvasni.

2020. ápr. 16. 09:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt. A 20. hétig vérzett, tényleg nagyon idegesítő. Minden wc-re menetel egy tortúra volt, van-e megint vér. Teljesen megértelek, de hozzá lehet szokni. Amúgy minden rendben volt, most 1,5 éves, épp halálra idegesít :)
2020. ápr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Nekem is van egy 2 éves lányom, vele is verezgettem az első 12. hétben, de nem tudom, hogy volt-e akkor polip vagy nem, mert terhesseg elott voltam nem sokkal rakszuresen, igy akkor csak uh-t csinalt a doki.

Meg volt elotte meg egy terhessegem, ott is verezettem, de az sajnos meg is szakadt.

Ezert is vagyok meglove.


Es neked eltunt magától szülés utan, vagy a doki szedte le?

2020. ápr. 16. 10:15
 7/11 anonim ***** válasza:
Eltűnt magától. Minden jót kívánok.
2020. ápr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

16.hétig vérzett. 2 db volt, szülés után már nem volt meg.

Szörnyű volt az első pár vérezgetős hét, utána megszoktam. Az első vérzésnél rohantunk a kórházba, ott meg is kérdeztem, honnan fogom tudni, mikor van nagy baj, vagy mikor csak a polip 😊 sok vér és görcsök esetén kellett volna visszamenni,de nem került rá sor!


Türelem és kitartás!

2020. ápr. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! :)

Ha a 12 hetes uh-n minden rendben lesz, valószínűleg jobban viselem majd en is.

2020. ápr. 16. 22:25
 10/11 A kérdező kommentje:
11 hetesen szo szerint csopogott meg folyt belolem a vér, igy bementem az ugyeletre, ahol nem tudtak megmondani, hogy mitől van. Masnap meg erosebben vereztem, meg tudott nezni az orvosom es kiderult, hogy van egy hematomam is. Szoval valószínűleg ezert is (?) vereztem.
2020. ápr. 26. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!