Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy a gond, ha sokat romlott...

Nagy a gond, ha sokat romlott a szemem terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Terhesség elött is -2 es szemüveget hordtam, de most a 7. hónap elejétől nagyon sokat romlott a szemem.

Ez visszaáll a régire? Valamint szülhetek természetes úton vagy ez kizáró ok?

30 hetes kismama


2008. nov. 22. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze,hogy gond,neked.Nekem nem volt probléma a szememmel soha.Most terhesen jogsit mentem hosszabbitattni és már nem láttam a betűket.Szemüveget kaptam.Az orvos szerint nem akadája a természetes szülésnek.Viszont azt ,hogy visszatér e az eredetire nem tudom.Szerintem nem.Mert ahogy öregszünk a szemünk izmai már nem tudják ugy ellátni a feledatukat.De ezt tényleg nem tudom.
2008. nov. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én biztos ami biztos elmentem a szemészetre, ahol azt mondták hogy azért mert -5-ös szemüvegem van, még szülhetek természetes úton. Megvizsgálták a szaruhártyámat, ami rendben volt, viszont kiderült, hogy a jobb szemfenéken van egy bevérzés, ami miatt viszont érzéstelenítéssel kell szülnöm. Szóval nem ártott megnézetnem. Szerintem érdemes ezt a fájdalommentes vizsgálatot megcsináltatni, hogy megnyugodj. Boldog babavárást! 37 hetes kismama
2008. nov. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kösy a válaszokat

akkor megnézetem,biztos ami biztos

2008. nov. 22. 16:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 25 hetesen mentem el szemészhez, mert észrevettem, hogy az utcán szembe jövő emberek arcát nem tudom kivenni, csak ha már pár méterre vannak tőlem! Azt mondta a szemész, hogy bizony ez a terhességtől van és ne számítsak rá, hogy szülés után visszaáll a régire! Sőt azt tanácsolta, hogy ha befejeztem a szoptatást, mindenképpen menjek vissza, mert akkor is lesz egy olyan nagy hormonváltozás, amitől megint romolhat a szemem!

31 hetes kismama

2008. nov. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!