Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyiben befolyasolja a...

Mennyiben befolyasolja a magzat fejlodeset az, ha az anya az elso trimeszterben nagyon keveset iszik?

Figyelt kérdés
Emelyges miatt voltak napok amikor jo ha 2-3dl viz ment le meg mondjuk egy leves (joesetben). Most toltottem a 12.hetet, emelyges csokken, ma mar 1.5l vizet megittam, de az elmult 3 het csapnivalo volt. A terhesvitaminbol megkapja az asvanyi anyagokat de mi van a folyadekkal? Mik a tapasztalaitok? Minden rendben volt?
2020. ápr. 17. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
59%
Sosem ittam életemben fél liternél többet. Egyszerűen nem megy le. Sem nekem, sem a gyereknek nincs bajunk. Nem gépek vagyunk,, hogy a 3 liter a standard.
2020. ápr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A magzat fejlődését kevés dolog befolyásolja, mivel mindent elvesz tőled. Te viszont könnyebben kiszáradhatsz most aki áruláshoz és infuziohoz vezethet.
2020. ápr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!