Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Program császár fogadott doki?

Program császár fogadott doki?

Figyelt kérdés

Junius 25 re vagyok kiirva csaszarra .Fogadott dokim va ,akibe nagyon megbizom .

De sok helyen olvasom most az elmult napokba hovy csak ugyeletesnel lehet max ha epp o van akkor lehet nála.Na o ezt 1 hete adta ezt az időpontot.2 het mulva megyek ujra.Nyilvan ha csaszaroz o rendel akkor a korhazba de tudom sok minden lesz addig ,picit azert megijedtem mert nagyon jo doki.


2020. ápr. 18. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Addig még változhatnak a dolgok. De készülj fel arra is, hogy esetleg nem a dokidnál szülsz.
2020. ápr. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Nem a kérdéshez kapcsolódik , de megkérdezhetem miért kell a császar ? Én is júni végére vagyok kiírva , de nálunk eddig szó sem esett arról ,hogy hogy fogok szülni.
2020. ápr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Nalunk a kórházban nincs olyan, hogy ne szülhetnél a fogadott dokidnal. Olyan van, hogy most új anyukat már nem fogadnak.
2020. ápr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.:)

2.szulesem elso is csaszar volt faros baba volt

2020. ápr. 18. 23:57
 5/7 anonim ***** válasza:
2-es! Valószínűleg nálad minden rendben, semmi nem indokolja a császárt, így természetes szülés lesz.
2020. ápr. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kötekedésből, de azt nem tartom jó orvosnak, aki csupán egy császáros előzmény miatt császározna megint. Én emiatt váltottam orvost, mert nem támogatta a VBAC-ot. Hál istennek egy remek orvoshoz kerültem, aki maximálisan mellettem állt, és a második lányom sikeresen, hüvelyi úton született.
2020. ápr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os van ám aki nem vágyik hüvelyi szülésre. Csak szólok. En is hüvelyi úton szültem, de ha az első csaszar lett volna, tuti nem erőltetem.
2020. ápr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!