Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sárgás-barnás folyás a Progesz...

Sárgás-barnás folyás a Progeszteron Exeltistől? Nagyon meg vagyok ijedve.

Figyelt kérdés

Elkezdtem hüvelyen keresztül használni orvosom utasítására és ahogy folyik ki sárgás-barnás színe van.

Amíg nem használtam nem volt ilyen. Most a hüvelykúptól lehet ilyen folyás vagy vérzek? Nagyon meg vagyok ijedve. A kapszulát nèzegettem és nem hófehér. Nagyon remélem,hogy csak ez okozza.


2020. ápr. 19. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
En masfelet szedek de van amikor halvanysarga az a kis burok amiben van, ha kifolyik. Olyan is volt h napokig halvanybarna volt, kesobb kiderult h urult egy veromleny. Ha verzel az sotetbarna v voros. Annyit tudsz tenni h pihensz es nem erolteted magad, ne emelgess. Nekem ez a 3.progeszteronnal megtartott terhessegem, eddig mindig bejott. Szedd turelemmel. Ha viszket stb, akkor az valoszinuleg vmi gomba.
2020. ápr. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ha folyik ki akkor viszket és csíp is.

Lehet ezek szerint valami fertőzèsem lehet?

Mai naptól nagyon fogok figyelni arra,hogy ne nagyon mocorogjak.

Köszönöm szépen a válaszod.

2020. ápr. 20. 06:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen akkor lehet h gombas fertozes.Amint tudod nezesd meg dokival.
2020. ápr. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!