Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességem eleje óta székreke...

Terhességem eleje óta székrekedésem van. Tamarinlaxot szedek, rostosakat, műzlit eszem de nem segít. Mit lehet ez ellen tenni? 28 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2008. nov. 22. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Sajna, ugyanigy vagyok mint te:(

én is 28 hetes vagyok...

nekem is leginkább csak a glicerines kúp használ...ehetek én rostosat, tisasent, tamarinlaxat, aszalt szilvát, joghurtot...semmi hatás....:(remélem, majd megváltozik...

boldog bébyvárást!

2008. nov. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez volt a bajom,aztàn a doki irt fel magnéziumot.

Hülyönek néztem,hisz az nem arra van,de hàt csak kiprobàltam.

És igen,,a magnézium jo hatässal volt ràm.

Probàld meg pezsgoporral,ràadàsul keményedésre is nagyon jo!

26 hetes kismami

2008. nov. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szedsz valamilyen magzatvédő vitamint? Nálam az Elevit okozott iszunyú szorulást.Most 26 hetes vagyok és az orvosom javaslatára abbahagytam, mert az erőlködés is ártalmas lehet a méhszájadra. Felírták a Magne B6-ot, (ami haskeményedésre is jó), 3 nap szedése után beállt a székltem normálisra.El

2008. nov. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Első pillanattól kezdve szedek Magne B6-ot. Most ezt megtoldom vassal, ami tudom, hogy rátesz egy lapáttal a székrekedésemre.
2008. nov. 22. 19:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos a hormonok okozzak a szekrekedest, es sajnos ez a szules utan is igy lesz egy darabig, sot, nekem akor volt rosszabb. Nem okozza az Elevit, szedd tovabbra is, mert hasznal neked is es a babadnak is, ez elvegre csak vitamin...
2008. nov. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vegyél Laevolac szirupot, kismamák is szedhetik. Én két terhesség alatt is szedtem, nekem bevált.
2008. nov. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárban lehet kapni Ferenc József, vagy Mira vizet, reggelente éhgyomorra 1dl-t megiszol, lehet meghajt. Nálam bevált.

Hordós káposzta lé még ami segíthet reggel éhgyomorra ha szereted.

2008. nov. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!