Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sajnos ma nagyon erlködnöm...

Sajnos ma nagyon erlködnöm kellett a wc-én, mert már napok óta székrekedésem volt. Ezzel árthattam a babámnak? 8 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:

elvileg nem, bár nem voltunk ott, h mennyire...:)

kb nincs értelme erőlködni, sosem tapasztalt székrekdéssel küzdöttem akkor, én egy energiaital ittam meg, mert tudtam, h attól biztos, utána 3:1-ben kávé reggelente tejjel....

2010. aug. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem


reggelente egy kefír 3-4 evőkanál zabpehellyel, 3 szem aszalt szilvával

nekem bevált és még finom is!

2010. aug. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
+ végszükségben a jó öreg glicerin kúp!!
2010. aug. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ártottál, de jó lenne "rendezni a helyztete"... Nekem segít, hogy minden este megeszem egy kanál szilvalekvárt, reggelente meg egy kis kaukázusi kefírt, próbáld ki, hátha használ Neked is. 15+3 hetes pocis
2010. aug. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legvégső esetben ihatsz leavolac szirupot is. Én mindig azt ittam, ha székrekedésem volt. De amúgy a szilvalekvár is tök jól beválhat.
2010. aug. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok csak 23hetes vagyok. Tegnap ajánlotta a védőnőm a tamarinlax lekvárt és ma láss csodát reggeli után újra normális minőségű és mennyiségű volt a székletem. Előző nap meg azt hittem, h megszülök annyira szenvedtem vele.

Ja és még a kamilla teát ajánlotta: napi 3-4 csészével lehet, 1-2 evőkanál kamilla virágot kell leforrázni és 10percig állni hagyni. Nekem csak ezek segítettek és már másnap meg volt a hatása. Ma lepkét lehet velem fogatni. :)

Szép babavárást kívánok neked!

2010. aug. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!