Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik 37 hét környékén szültete...

Akik 37 hét környékén szültetek hogy zajlott a terhességetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A nődoki ilyesztget hogy korábban érkezik a baba. Most vagyok 35 hetes, nagyon korán elkezdtem görcsöl i, jóslózni, minden nehéz. Mindenem fáj. Legutóbbi vizsgálat alapján nyílik a méhszáj, és a méhnyak meg is van rövidülve. Reménykedem hogy legalább 37hétig kibírjuk.

Akik korábban szültek jócskán a kiírtnál hogy éreztétek magatokat?


2020. ápr. 21. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:

36.héten szültem semmi előjel nem volt úgy mond.

Pénteken éjszaka kB egy órán át voltak rendszertelen fájások 5-8-10 percesek váltakozva de elmúlt!

Vasárnap este pedig vacsi közbe jött egy fájás, felugrodtam a székről és éreztem, hogy folyik a víz..

Semmi panaszom nem volt előtte!

2700g született

2020. ápr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36 hetesen 1222 volt a méhszájértékem, vérzéssel és görcsökkel kerültem ekkor kórházba. Szülés végül nem lett belőle, csak 37+4 naposan. Ez idő alatt még kórházban voltam, toxémiát diagnosztizáltak, de egészen a szülésem napjáig semmi sem történt, semmit nem csináltak. Ekkor nagyon felment a vérnyomásom és szivárgott a magzatvizem. Burkot repesztettek, oxitocint kaptam, nagyon nehezen tágultam a megfelelő "méretre", aztán mire sikerült, már nagyon rosszul voltam, végül császármetszés lett. 3960 grammal és 54 cm-el született meg a kisfiam, szóval jó nagy lett. :)
2020. ápr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy megosztottátok velem 😊

Gondolom minden rendben volt a picikkel :) bár kedves második.. Nem is csoda hogy korábban akart jönni a babó.. Jó nagy súllyal született 😊😄

2020. ápr. 21. 17:29
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen, már 9 éves, de a két évvel idősebb korosztály az ő magassága és súlya. Úgyhogy ez a "nagyobb" méret megmaradt. :)

Egyébként szerencsére azt leszámítva, hogy pici fertőzésgyanú volt, mikor megszületett, amire antibiotikumot kapott, illetve besárgult, ami aztán elmúlt, minden rendben volt. :)

2020. ápr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37+1nap született a lányom, 2960g/54cm, azon kívül hogy 29 óra alatt született meg, semmi gond nem volt vele az ég világon, 10 éves nagy lány azóta :) 37 hetesen normál esetben már teljesen fejlett a babuci, ne izgulj minden rendben lesz :)
2020. ápr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, gratulálok nektek 😊😊

Köszönöm kedves utolsó :) anyósom riogat hogy 37 hetesen még minden baja lehet a picinek.. Bár ő mindent felfúj 🤔🤔

2020. ápr. 21. 18:33
 7/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Az én lánykám is 10 éves lesz ősszel, gyorsan felhízott, kB 3 hónapos korára már behozta a súlybeli gyarapodás!

Neki születéskor oxigént kellett adni, mert nem vett levegőt. 1 éjt megfigyelték és reggel már hozták is 6kor hozzám.

Pár napig aluszékony volt, enni is ébreszteni kellett. Bezzeg most... 😂

2020. ápr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Huhh akkor nem voltatok sokat kórházba?

Őszintén örülök hogy egészséges 🥰🥰

2020. ápr. 21. 21:21
 9/10 anonim ***** válasza:

38+3 voltam de a baba mindig egy héttel kisebb volt, később fogant mint a középidő, szóval inkább 37+3.


Nekem minden rendben volt végig, csak bementem a 38 hetes uh-ra még munkából ráadásul, ahonnan már nem engedtek haza és és másnap reggel megcsászároztak.


Picike lett, 2490 gramm, 49 cm, de teljesen egészséges, egy napot inkubátorban volt. Mostmár 1.5 éves nagycsaj, szalad, beszél, pakol éjjel nappal, haláli a kicsike :)

2020. ápr. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 37 héten született . Nem tudom mi okozta talán a nagy front. Augusztusban volt és jött egy hatalmas vihar, jégesővel,tiszta fekete volt az ég allja. Mikor szültem meg javában tartott ahogy megérkezett el állt az eső. ez délután 4 kor kezdődött és este 22:14 kor megszületett egészségesen M 2900g és 49 cm el. Ma már 6 éves ,és nagyon okos szép fiú ...imádom
2020. ápr. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!