Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó hetes kis mamák Ti...

Utolsó hetes kis mamák Ti hogy bírjátok hogy nem tudtok pihenni a többi gyerkőc mellett?

Figyelt kérdés
Nekem már 4 hónapja itthon vannak a gyerekek és az utolsó hetekben jól esne a pihenés de egyáltalán semmi pihenésem. Nem tudom mi lesz velem szüléskor. De egyre ingerültebb és faradtabb vagyok.
2020. ápr. 22. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Most nem várok babát, de mivel kis korkülönbséggel születtek, nem pihentem egyikükkel sem. 😊 Akkor született a negyedik, amikor a nagy oviba ment, de csak délelőttre. Simán ment a szülés és a babázás is. Ne izgulj, nem lesz baj.
2020. ápr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

3 hete születtek az ikreim.

Nagyon nehéz volt. A 4 évesen nagyon nagy mozgás igényű, kevés időt tud eltölteni önálló játékkal. A vége felé már du 2kor az esték vártam.

Nem mintha tudtam volna aludni, de legalább pihentem kicsit. Feltéve ha találtam olyan pózt ami mindh@rmunknak megfelelőt.

Kitartás!

2020. ápr. 23. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Itt a lehetőség a gyerekekkel lenni, gondolom a gyerekekben is van feszültség, ti tudtok nekik segíteni, ti vagytok a szülők.

Nekem elég a magam dolga, magam baja rosszabb napokon, ezért nem vállaltam gyereket.

2020. ápr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jesszus 😅
2020. ápr. 23. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!