Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy bírjátok/bírtátok a...

Hogy bírjátok/bírtátok a terhességet másik gyerek mellett?

Figyelt kérdés
ha rosszul voltatok,hogy oldottátok meg?Uyanúgy játszóztatok meg minden?Olyanok válaszát várom akik otthon vannak a nagy tesóval.
2011. ápr. 13. 12:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Itthon vagyok a kétésfél éves lányommal.


nehéz!

a vizsgálatokra vinnem kell mert nincs ki vigyázzon rá.

cukorterhelés meg a vérvételek . hát nem egyszerü.

a terhesgondozás nem gáz de ha rossz idő van.. na az szívás.


a hétköznapok rohannak nagyon megy az idő.

nem voltam hányós de sokszor voltam rosszul és hát senkit se érdekelt.. persze a párom megértő de az hogy a felesége várandós nem ok a szabadnapra szóval magamnak kell megoldani.


összességében nem panaszkodok mert magam osztom be az időmet és ha vége a kötelező köröknek együtt vásárolunk a picinek a nagylánnyal.

ezt mindig várja :) szóval van jó oldala is hogy be lehet vonni a nagytesót.

2011. ápr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én 12 hetes terhes voltam, amikor kiderült, hogy epeköveim vannak, hidd el , az majdnem olyan rossz, mint a szülés, a terhességi rosszullétek semmik ahhoz képest.

Azok meg sem kottyantak.

Az epegörcs egyedül nagyon kemény.

2011. ápr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

hát nehezen, de megoldható

én félidőig hánytam, így sokszor volt, hogy ott sírt a wc előtt mert nem tudta mi bajom van, de a legnehezebb amikor rámtör a fáradtság, rá meg nem:-(

de összességében rosszabbra számítottam, majd kíváncsi leszek mi lesz ha megszületik a pici

2011. ápr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. ápr. 13. 13:21
 5/15 anonim ***** válasza:

Én is itthon vagyok a 21 hónapos kisfiammal és 14 hetes terhes vagyok. Úgy az 5-6-dik héttől rosszul voltam borzasztóan a 12. hétig.

Na ez a két hónap maga a kín szenvedés volt. Annyira fáradt voltam állandóan, hogy menni is alig bírtam, remegett kezem-lábam. A rosszullét az reggeltől estig tartott:-(( Szerencsére hányás nem volt.

Picit kevesebbet voltunk kint a kisfiammal, nem bírtam volna a napi 3-4 órát, amit egyébként megyünk ha jó az idő. Sokat voltunk itthon, az ebédet rendeltem, a takarítás nagy részét hét végén a párom csinálta. Én csak a rendrakással foglalkoztam napközbe meg a fiacskámmal. Nem volt könnyű, de szerencsére türelmes fiam van. Eljátszik egyedül is, amikor lefekszem napközbe (nem aludni, csak pihenek, ő meg ott játszik mellettem). Vagy csak mesekönyvet nézegetünk együtt meg ilyenek.

A vizsgálatokra ő is jön velem, nekem sincs segítségem a férjemen kívül, de ő este 6-7-ig dolgozik reggel 7-től.

Szombaton meg 1-ig. Szóval alig van itthon.

Nekem már jobb így a 14. héten, visszatért az energiám, már nem vagyok sokat rosszul.

2011. ápr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
jó ilyet is olvasni,én is várom vissza az energiám:)
2011. ápr. 13. 13:24
 7/15 anonim ***** válasza:

13:23-as vagyok

Mennyi idős terhes vagy? És mennyi idős a nagyobb tesó? Kitartás, ha még az elején vagy!! Neked is könnyebb lesz idővel, biztos!

2011. ápr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem egyszerű az biztos de túlélhető!

Friss levegő!!!!Én ezt tanácsolom.

Nekem az segített,hogy a terhességem utolsó percéig úton voltam a nagyobbal.Játszótér, séta, vásárlás.Mindig csináltunk valamit.A rosszulétről is elvonta a figyelmemet és az első szülöttem és le lett fárasztva.Úgy aludtunk minden du.-án mindketten mint a bunda!:)

Jó egészséget kívánok!!

2011. ápr. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szia. Én 35 hetes terhes vagyok és egy 19 hósom van itthon, és még dolgozom is, főleg itthonról, de hetente egyszer-kétszer irodázom. Hát nem könnyű, de kibírható. Az eleje nagyon gáz volt, de most már megszoktam. Sokat megyünk, igyekszem nem figyelni a kellemetlen tünetekre és a fiamra koncentrálok. Nekünk van nagyi, aki heti rendszerességgel jön, azért ez is sokat számít. Így tudok dolgozni a felszabadult időben. Én sokkal többet vagyok kint a játszótéren, parkban, amióta terhes vagyok, pláne, mióta óriási a hasam, mert bent bent a szobában a földön ülni nagyon nehéz, annál jobb a séta, babakocsi. Kitartást, nagyon szuper lesz és eltelik hamar ez az időszak.
2011. ápr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

nekem az első harmad borzadály volt eléggé, iszonyú fáradt voltam ,soakt émelyegtem. a kislányom decemberben volt 2 éves, az a mozgékyon fajta. na őmelette sajnos nem tehettem meg hogy ücsörgök, pláne hogy fekszem....neháéz volt. most már jobb, szombaton töltöm a 20. hetet, igazából az energiaszintemmel nincs gond, bár fárasztó a játszózás (megyünk mindennap, 2x, ha az idő engedi, meleltte házimunka is, semmi segítséggel). hétvégén tudok kicsit szusszanni, ha az apja itthon van, na nem sokat, de egy-két óra is számít. na meg amikor alszik, délben, akkor elváégzem ami kell, pl. ma vasaltam, utána netezek, olvasok stb. szóval most jobb. de gondolom majd a 3. harmadban megint egyre rosszabb lesz, főleg hogy tomboló nyár lesz.

de azt is , hogy akkor amikor kibújt a pici, akkor lesz csak igazán nehéz..a kislányom már most nagyon féltékeny. :/

2011. ápr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!