Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi van akkor ha pl egy sportol...

Mi van akkor ha pl egy sportoló nem vesszi észre hogy terhes?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy van olyan hogy valakinek ne legyen egyeltalán terhességi tünete
2020. ápr. 22. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, nincs terhes tünete, de menzesze csak van, és a hasa is nő, attól, hogy sportoló, a baba is mozogni fog benn, attól, hogy sportol.
2020. ápr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mármint meddig nem veszi észre???? Azért ez elég ritka, hogy valaki annyira sötét hogy nem áll össze neki a kép még akkor sem ha nem tervezett gyereket.

Egy esetröl tudok aki nem tudta, hogy terhes de neki azt mondták, hogy meddő és nem is menstruált soha. Ő nem tudta, hogy terhes. Benne volt a hírekben. Szerintem ez nagyon ritka.

2020. ápr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak nem 120 kilós szumóbirkózóról beszélünk akkor igen gyorsan fel fog tűnni a vékony, nulla zsírral rendelkező hasán, hogy kerekedik... Meg ahogy előttem is írták, menstruáció, meg amúgy csak tudja tán valaki, hogy szexelt-e védekezés nélkül...

Esetleg olyannál fordulhat ez elő akinek mindig össze-vissza jön meg, vagy hónapokig kimaradozik alapból. Esetleg akinek nagyon gyenge, 1-2 napos menstruációja van és azt hiszi egy kis terhesség alatti barnázásra, hogy megjött. De szerintem aki komolyan sportol az úgy is szed valami hormont ami rendbe szedi.

2020. ápr. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Azért mert ti (vagy az emeberek többsège) nem talàlkozott mèg ilyennel, lètezik, és nem minden ember hülye, akivel ez megtörténik. Sokszor a körülmények játszanak közre.


A legjobb barátnőm járt így. Kb 10 éve kezdett el nagyon aktìvan sportolni és mesélte is, hogy a menstruációja eleinte kisebb mennyiségű volt, majd kb egy év után elkezdett egyáltalán nem megjönni. Tudta hogy az edzés miatt van ez.

Nsm volt sosem kövér dd azért súlyfelesleggel küzdött és hol lemenf neki teljesen szinte, csontosra fogyott, aztan megint visszajött az a kis felesleg. Elkezdett járni egy dietetikushoz és szépen lefogyott megint edzéssel rásegítve. Aztán (szokásos módon), megint kezdett visszajönni rá. Mondta is szegény, hogy most pedig azt hitte uralja a helyzetet, erre csak látja magán, hogy hízott (én még akkor nem láttam). Ő meg mondta is nevetve, hogy de miért hasra hízik, legalább már csípőre inkább akkor.

Egy este fájdalmai voltak (én is ott voltam náluk) bementek a kórházba, ahol közölték, hogy szül. Egy hónappal született hamarabb a baba, alig volt 2 kiló. A barátnőm hasán alig látszott valami, végig láttam én is, még bikiniben is láttam nem sokkal előtte. Kb mintha tényleg 2 kiló felszalast volna a hasára. Semmi több.

És akkor a tipikus mozgás kérdés... alig nőtt a hasa, ami szerintem nem normális, nem átlagos már önmagában sem. Miért olyan hihetetlen akkor, hogy a mozgás sem volt annyira észrevehető? Ezek a terhességek NEM átlag terhességek! Ráadásul ha valaki nem tudja hogy terhes, ellenben irritábilis bélszindrómája van, ami különböző emésztési gondokat okoz alapvetően és emellett nem tűnik fel, az miért olyan hihetetlen?


Diplomás, nagyon értelmes nő. A férje egészségügyben dolgozik. Attól hogy valakivel ez nem történt meg, kizárni még nem lehet. Vannak dolgok, amik különösek. Fogadjuk el, és ne nézzük a másikat hülyének...

2020. ápr. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 4-es leírta! Egyébként vékony vagyok tehát feltűnő a pocakom terhesen, de ha eleve van rajtam 20kilo plussz es havonta verezgetek (a mensim annyi, h tisztasági elég) nem nincs bajom, több orvos is azt mondta, hogy totál rendben minden. Na szóval ha van némi vérzésem meg túlsúlyom akkor nekem sem tűnt volba fel a egyik terhességem sem. Azthittem mivel vékony vagyok majd mennyivel jobban fog látszod ha mozog a baba, aztán a francokat.. nem volt egyik sem mozgékony, ha nem tudom, hogy terhes vagyok és nem arra figyelek, hogy érzem e hogy mozog, simán betudtam volna bélmozgásnak! Lányok! Nem vagyunk egyformák, attól még nem kell hülyének nézni a másikat
2020. ápr. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
En is ismerek olyan nőt aki vesegorccsel ment be és gyerekkel jött haza. És nem első gyereke volt! És ne ilyen IQ nullát kepzeljetek el. Ő meg szoptatott pl Szoval a menstruaciojat nem hiányolta. Ja és full vékony volt. Meg nem mondtad volna, hogy terhes. De azért ez nem általános.
2020. ápr. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A családunkban megtörtént. Ráadásul 18 év alatti versenyszerű boxoló volt a lány. véletlenül esett teherbe, és mivel máskor is volt már neki olyan, hogy nem jött meg, nem gyanakodott. 3 hónap után elment dokihoz, ő gratulált... a gyerek tök egészséges, nemsokára nagykorú :D
2020. ápr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!