Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes vagyok, és rettentő...

29 hetes vagyok, és rettentő türelmetlen hogy mikor bujik már ki a babám! PEdig tudom hogy nagyon sok van még hátra, de ugy szeretném már a karomba tartani! KEdves 7 hónapos kismamák Ti is igy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Mivel kötitek le magatokat? Hányszor pakoljátok át a babacuccokat? Meséljetek Ti hogy vagytok?
2010. júl. 28. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Bár már nekem megszületett a kisfiam én is így voltam vele,már alig vártam h lássam,persze közben azon is drukkoltam hogy nehogy koraszülött legyen.

Aztán a végén a 40.hétig bennt maradt és nem is akart jönni:-)


A babaruhákat már a 31-32. héten kimostam,kivasaltam,elraktam.Ugyanígy a lepedőket,törülközőket és nem is gondoltam volna hogy mindez óriás pocakkal eltart vagy 2 hétig:-))


Türelem,egyszer úgyis kikell jönnie!


Annyira szeretnék megint terhes lenni:-)))))))))))

2010. júl. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hidd el, ez a par het nagyon de nagyon gyorsan elrepul. Probalj pihenni, olvasni, beszelgess a piciddel. Nekem a fiam lassan 18 honapos, vele nagyon gyorsan telt az ido. Kozben ismet 28 hetes terhes vagyok, es meg gyorsabban repul az ido (persze van ki lekosse a figyelmem). En annak idejen sokat logtam a neten, es okositottam magam baba temaban (kulfoldon elunk, se kutyank se macskank itt, ugyhogy ha valamilyen kerdes felmerult, a neten kerestem infot, mintsem az ismerosoket hivogassam otthon). Szoval abba gondolj bele, milyen gyorsan elment az a 29 het, es mar csak 11 van hatra. En innen mar visszafele szamoltam, ami meggyorsitotta az idot.
2010. júl. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, mondjuk ez igaz, mert mintha tegnap lett volna hogy pozi lett a teszt:), és mondjuk sokszor el kell gondolkodnom hogy most akkor megint elment egy hét és akkor már nem is 28 hetes hanem 29 hetesek vagyunk. De viszont azt is tudom minnél jobban várom, annál lassabb lesz.:(!


De nem baj:) Lassan szülünk:)

2010. júl. 28. 10:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem még 3 hét van hátra,programozottan fogunk szülni (nem a divat kedvéért,hanem mert muszáj),de már csak arra a napra tudok gondolni,amikor tolnak be a műtőbe. Az első perctől nagyon türelmetlen vagyok és ráadásul mindenen nagyon stresszeltem az elején,de aztán a doki átsegített,addig cammogott az idő és azóta repül.Én is mindig úgy érzem,hogy ami előttem van az még rengeteg,de ami már elmúlt az villámgyorsan elrepült. Boldog babavárást
2010. júl. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én 31 hetes vagyok és én is így vagyok az érzéssel ahogy te. Már nagyon kiváncsi vagyok az én kislányomra. Nekem 28 hetesen már egyszer beindult a szülés akkor bentvoltam 3 napot visszatartáson. Úgyhogy most minden hétnek amit kismamaként élek meg nagyon örülök, mert még korán lenne megszületnie. Én sokat pihengetek, lassan csinálok mindent, pakolgatom a ruhákat. A héten a kiságyat is összerakjuk. Akkor azzal is elmegy egy kis idő míg kismosom az ágyneműt és belerakom.
2010. júl. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én mostanában rajzfigurákat festek a babának (kiscsaj lesz). Tele lesz a szoba színes, kis állatokkal. :)

Ezzel próbálom elfoglalni magam, na és persze én is pakolászok össze-vissza, és minden nap meglesem az eddig beszerzett babacuccokat. Sokszor meg is fogdosom őket. :):):)

Viszont nem érzem, hogy lassan megy az idő, inkább úgy vagyok vele, hogy te jó ég már eltelt 7 hónap! Hamarosan ott tartunk, hogy hazaállít a pasijával. :)

Szóval most megpróbálom élvezni a terhesség minden percét, és az utolsó olyan nyaramat, amikor nem aggódom szét az agyam a gyerek miatt. :)

30 hetes kismama

2010. júl. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is igy voltam vele, alig birtam kivárni hogy láthassam végre. Most már itt van a pici fiam 1 hónapja és mégis úgy hiányzik belőlem, főleg a rugdosása. Ez olyan furán hangzik de valószinű majd ti is átéltek ilyet. Sokat gondolok arra milyen szép volt babásnak lenni, úgyhogy élvezzétek amig lehet! Úgyis olyan gyorsan elröpül az idő, meglátjátok. Nekem is olyan mintha most lett volna és már eltelt 1 hónap a szüléstől. :-)
2010. júl. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!