Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is ilyen türelmetlen a végén?

Más is ilyen türelmetlen a végén?

Figyelt kérdés
38+4 hetes kismama vagyok és már nagyon várom hogy kibújjon a kis pocaklakó. A lányom 38+6 született de előtte 10 nappal elment a nyákdugóm. Most pedig semi jele hogy jönni akarna,még a nyákdugóm sem távozott!
2011. ápr. 2. 09:14
 1/6 kisnita ***** válasza:

Én is türelmetlenkedtem... Úgy terveztem, hogy majd 38-39. héten megszülök erre a 42. héten szültem. Rossz volt már a vége mert nagyon meleg volt, kövér voltam, vizesedtem, stb. Nekem sem ment el a nyákdugóm. Szerintem ez nem jelent semmit. Ismerek olyat akinek el elsővel elment a másodikkal nem, de mégis megindult a szülése. Szóval ez tök változó. Én mindig vártam a frontot, hogy majd az beindítja, de nekem ez sem jött be :D Ember tervez isten végez... :)

Túlságosan jól érzi még magát odabent a kisbabód:)

Kitartást és könnyű szülést!

2011. ápr. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megértelek, én is nagyon türelmetlen voltam, azt hittem már sosem lesz vége, végül 39+6 naposan született a kislányunk (most 1,5 hetes!:)) Amúgy én egyáltalán nem találkoztam a nyákdugóval, pedig nagyon figyeltem.
2011. ápr. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En mar a vegen nagyon nem birtam. Nem tudtam aludni sehogy se, meg paplannal, parnaval a labaim kozott sem. Nagyon durva gyomoregesem lett a vegere, honapokkal korabban is volt de a 8. ho tajan elmult, de ra 2-3 hetre visszaert es az utolso jo ket hetben (41+0-ra szultem) meg durvabban visszatert es majd elhanytam magam, volt hogy a sav visszajott.


Na meg az hogy a terdem onkontrollra allt at es allandoan osszecsuklott a labam alattam menetkozben, pedig csak 59kilosan mentem szulni (48-rol indultam).... Hat mit ne mondjak, en a vegefele mar utaltam terhesnek lenni, minden ajtokilincsnek, ajtofelfanak neki mentem stb.

2011. ápr. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most fogom szülni a harmadikat. Az elsőt 39+6-ra szültem, előtte lévő nap elment a nyákdugók és elkezdett szivárogni a magzatvíz. Tök jól voltam, három nappal a szülés előtt még befőztem a barackot. Másodiknál már 36 hetes terhesen haldokoltam, mindenki azzal riogatott, hogy koraszülésem lesz. Végül 39+5-re szültem, előtte lévő nap még mászókára másztam a kislányom után. Amúgy már előtte lévő nap megéreztem, hogy szülni fogok. Délutánra elment a nyákdugó, este felhívtam a szülésznőt, hogy szerintem nemsokára majd megyünk, lefeküdtem aludni, aztán éjfélkor ébredtem az első fájásra. Másnap fél 11-kor született meg a fiam. Most 38+2 vagyok és olyan, mint egy kivéreztetett kutya. Egy húsleves megfőzésétől össze tudnék esni, úgy elfáradok, pedig itt a két gyerek is. Hát remélem nem tart sokáig ez az állapot. Amúgy meg tiszta hülye vagyok, mert közben meg agyon stresszelem magam, hogy még nem jött el az idő, ha esetleg megszülnék, még ezt, meg azt meg kéne csinálni, mi lesz a gyerekekkel, stb...
2011. ápr. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen türelmetlen voltam! 3an voltunk barátnők akik közel azonos időben voltunk kiírva! Már az a barátnőm is régen megszült aki utánam volt kiírva (37ik héten szült). Én túlhordtam a babámat.Indították a szülést.40+3hetesen szültem!
2011. ápr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most vagyok a 33. hétben, de már türelmetlen vagyok.

Másrészt viszont szeretném, ha a kiírt napig szépen bennmaradna.

:-)

2011. ápr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!