Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki használt terhesség alatt...

Aki használt terhesség alatt kompressziós harisnyát, pontosan milyet vett, és milyen tapasztalata volt?

Figyelt kérdés

25 hetes terhes vagyok, nem élek túl aktív életet, és kis túlsúllyal is indultam neki a terhességnek. Az utóbbi időben észrevettem, hogy ha sokat állok vagy ülök, akkor enyhén bedagad a vádlimtól lefelé a lábam. Mindkettő egyformán, nem vészes, de észrevehető. Pihenésre javul. Vérnyomásom teljesen rendben van. Gondoltam, hogy szereznék kompressziós harisnyát, de nem tudom, milyet lenne érdemes. Láttam olyat, ami csak a lábszáron van, volt térd fölé érő, és teljes harisnyanadrág is.


Kinek melyikkel és milyen tapasztalata volt?

Köszönöm szépen!


25 khm



2020. ápr. 26. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Én trombofília és durva vizesedés miatt viseltem. Mivel 40 fokos nyár volt, így a térdzokni is kihívás volt.

Egyébként bementem egy gyógyászati segédeszköz boltba és kértem segítséget az eladótól.

Gondolom hogy ez most annyira nem opció, de webshopokban is feltűntetik, hogy mikor milyen erősség javasolt.

2020. ápr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Combfixest hordtam. Könnyebb volt, ha viseltem, de nyilván nem oldotta meg a dolgot,mert műteni kellett.

A fenekemen nem tudtam volna elviselni azt az anyagot, a terdig erö meg kevés.

2020. ápr. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is a combfixes a jó. Erősséget,fajtát nekem az érsebész írt fel. Terhesség alatt elmentem egy magán érsebész rendelésre megnézetni a visszereimet,akkor írt fel így jóval olcsóbb is plusz tuti olyat veszel amilyen kell. Maga a méretet nekem a gyógyászati segédeszközboltban az eladó állapította meg,több helyen lemérte a lábam. Viszont reggel érdemes menni mikor még nem dagad a lábad! Nekem nagyon sokat segített terhesség alatt és után is a harisnya. Volt hogy nem hordtam 1-1 napot,hát durva elefántlábam lett estére
2020. ápr. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem receptre írták,de nem vettem meg.
2020. ápr. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2020. ápr. 27. 06:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!